Par spīti visam, šodien svētki  - Ievai 30 - BUČAS

Par spīti visam, šodien svētki - Ievai 30 - BUČAS

21. Oct 2021, 09:21 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Par spīti globālajai krīzei, laiks neapstājas un joprojām ir nepielūdzams - tas turpina savu ritējumu, neskatoties ne uz ko. Tādēļ tā vietā, lai sēdētu un čīkstētu par to, cik viss ir slikti, es gribu atzīmēt arī jaukās lietas. 

HIP HIP URĀ! Manai, vienai no labākajām draudzenēm, Ievai ir apaļa 30 gadu jubileja! Protams, žēl, ka valdības ieviesto, jauno noteikumu dēļ mums ar draudzenēm atkrīt plānotā ballīti klātienē, taču šādu notikumu bez ievērības vienkārši nedrīkst atstāt. Jo īpaši, ka pavisam nesen viņa kļuva par otru atvasi bagātāka. Jubilāre ir divu jauku meitiņu māte un lieliska draudzene, kā arī sieva – burvīga personība. 

Es domāju, ka šis gads ir auglīgs ne tikai mūsu draugu lokā un “baby boom” jeb “demogrāfiskā sprādziena” trends (modes kliedziens) ar “māj-sēdi” ir kļuvis aktuāls arī pārējā modernajā pasaulē. Kā saka: “Visums nemīl tukšumu.” Taču man, kā topošajai māmiņai, kas gatavojas aizpildīt daļu no šī tukšuma ir svarīgi, kad man blakus ir cilvēki, kas spējīgi dalīties pieredzē par gaidāmo. Tādēļ liels paldies manām draudzenēm, kas tā teikt “nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta” un īpašs paldies Ievai, kas savās atklātajās sarunās man, manuprāt, sniegusi neatsveramākos un noderīgākos kā padomus, tā knifiņus, kuri man ļauj gatavoties dažādiem gaidību attīstības scenārijiem.

Daudz laimes, Ieva! Tu esi brīnišķīga. Tavs neizsmeļamais spēks, empātija pret apkārtējiem un sievišķīgums ļauj smelties iedvesmu pat grūtākajos brīžos. Paldies, ka esi mana draudzene jau tik ilgus gadus. Lai prieks, smaids un sirsnība turpina būt Tavs ceļa biedrs arī turpmāk.