Nekad nesaki nekad

Nekad nesaki nekad

20. Sep 2021, 07:07 DiānaS DiānaS

Es nekad....un tam seko virkne solījumu, ka - tas ar mani NEKAD nenotiks vai arī es NEKAD to nedarīšu! Un tad tas notiek! :) Bingo! Tas ir stāsts arī par mani! 

Bet tagad visu pēc kārtas! 

Kā jau iepriekš biju stāstījusi, centība tikt pie vēl viena - trešā - mazulīša, mums vairākas reizes piedzīvoja smagu vilšanos un kārtējo misedu (abortu) aptuveni 10-12 nedēļā, kad bijām uzzinājuši, ka gaidam mazulīti...

Bāc! Nu cik var! Un kāpēc tas notiek ar mani?! Jūs jautāsiet - kur tāda pacietība, vai pārliecība, ka ar nākamo reizi viss būs labi?! Es ticēju! Mēs ticējām! Jo - NEKAD nevarēju pieļaut situāciju, ka man var kaut kas nebūt kā vajag! 

Kad ceturto reizi četru gadu laikā biju piedzīvojusi neveiksmīgu grūtniecību, sapratām, ka mums ir jālūdz "zāles palīdzība" :)

Ir tādas ģenētiskās analīzes, kuras veicot, var saņemt arī atbildes, kāpēc tā notiek. Mēs tādas uztaisījām. Man bija šoks!!! Analīžu rezultāti uzrādīja, ka man ir novirzes hromosomās, kas arī ir par iemeslu, ka pastāv riski neveiksmīgai grūtniecībai. Jā, man ir jau divi bērni un vienkāršiem vārdiem sakot - tie ir brīnumi! :)

Kādu laiku ar šo domu man vajadzēja sadzīvot...pieņemt....un rīkoties.

Jā, mēs izlēmām, ka mēģināsim medicīnisko apaugļošanu. Dosim sev iespēju, lai varētu teikt - esam izdarījuši visu, kas ir mūsu spēkos, lai sapni piepildītu!

Tagad esam ceļa sākumā, tas interesantākais tikai vēl būs, tāpēc aicinu sekot līdzi mūsu stāstam. Pieņemt un cienīt mūsu lēmumu arī dalīties savā stāstā ar Jums! ;)