Bēbīšu Klubs: Katra mūsu ķermeņa kustība ir mūsu dvēseles kustība

Bēbīšu Klubs: Katra mūsu ķermeņa kustība ir mūsu dvēseles kustība

14. Nov 2021, 00:18 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Šajā gaidību laikā, kamēr mazulis vēl nav ienācis mūsu ģimenē, man sanāk vairāk laika pievērsties grāmatām vai apmeklēt neklātienes seminārus par cilvēku psiholoģiju. Tā šķiet tik aizraujoša, vilinoša un šajā brīdī arī saistoša nozare. Nebiju iedomājusies, ka tikai no pāris žestiem vai mīmikām var nolasīt cilvēka patieso attieksmi, un pie labiem apstākļiem tieši tik vien ir nepieciešams, lai spētu to ietekmēt vai mainīt mums par labu.

Cilvēka ķermeņa valoda ir kaut kas, ko mēs neapzināti apgūstam jau ļoti agrā bērnībā, sākot no mūsu vecākiem, kad ne saprotam, ne protam izteikt kādu zilbi, nemaz nerunājot par vārdiem vai teikumiem. Tādēļ padziļināts ieskats cilvēka psiholoģijā un neverbālās komunikācijas izprašana, manuprāt, būs neatsverams instruments pirmos gadus, komunicējot ar mazuli, lai liktu tam justies droši un komfortabli.

Manuprāt, neverbālā komunikācijā mūsdienu “Informācijas laikmetā” atkal paliek arvien nozīmīgāka, jo vairāk cenšamies filtrēt kā ienākošo, tā izejošo informāciju tikai, lai nepiesārņotu galvu un netērētu dārgāko, kas mums ir - laiks. Tādēļ cenšamies visu lakonizēt vai kā saka: “saīsināt sakāmo, līdz punktam”. 

Tādēļ atvadoties es gribu teikt - smaids rada smaidu un reizēm ar to arī pietiek, jo ar vienu smaidu viss tiek pateikts. Ne velti radies teiciens - viens apskāviens vai smaids izteiks vairāk par tūkstošiem vārdu. 

IZGLĪTOJOŠI KURSI MĀMIŅU KLUBA VECĀKU SKOLĀ->>>