Grūtnieču diena 31. augustā: Pēcdzemdību periods dzemdību nodaļā un mājās

Grūtnieču diena 31. augustā: Pēcdzemdību periods dzemdību nodaļā un mājās

24. Aug 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mirklī, kad pirmo reizi turi rokās savu bērniņu, mainās visa tava pasaule! Pēc tam, kad deviņus mēnešus esi nēsājusi savu bērniņu zem sirds, priekšā vēl arī pēcdzemdību periods, kad tavu ķermeni atkal sagaida pārmaiņas, tāpat arī priekšā laiks, kad iepazīt savu mazulīti.

Kas jaunajai māmiņai jāzina par pēcdzemdību periodu uzreiz dzemdību nodaļā un arī laikā, kad esat ar mazulīti atgriezušies mājās, 31. augustā vaicāsim Rīgas Dzemdību nama vecmātei Brigitai Grīnbaumai.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

Māmiņu Klubs 31. augustā ikvienu topošo māmiņu aicina uz Lielo Grūtnieču dienu, kurā vienas dienas ietvaros tev būs iespēja tiešsaistē satikt 9 zinošus speciālistus, lai iegūtu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.

Papildu speciālistu lekcijām, tu saņemsi arī garantētu dāvanu no Māmiņu Kluba draugiem, tāpēc reģistrējoties neaizmirsti komentāru sadaļā norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt dāvaniņu.

Nesatraucies, ja 31. augustā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI