Bēbīšu klubs: Topošās māmiņas fotosesija

03. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bēbīšu kluba gaidāmā mazuļa vecāki Santa un Kalvis aktīvi gatavojas bērniņa ienākšanai pasaulē, taču, lai pēc gadiem varētu atskatīties uz šo brīnišķīgo gaidību laiku, ir nolēmuši doties uz fotosesiju. Noskaties video un uzzini, kā viņiem veicās!

Topošā māmiņa Santa atzīst, ka līdz šim īpaši nav iemūžinājuši grūtniecības laiku fotosesijās, tāpēc tas bijis vēl lielāks pamudinājums gaidību laika pēdējā trimestrī doties uz fotosesiju. “Tā kā nav zināms, cik bērniņu mums vēl būs, ir šis ir pirmais mazulis, nolēmām, ka fotosesija ir vajadzīga, lai pēc tam varētu atskatīties, kā šajā laikā izskatījāmies,” stāsta Santa.

Santa un Kalvis šī brīnišķīgā laika iemūžināšanu uzticējuši “Tikko dzimis” radošajai komandai. Kā atzīst fotogrāfs Armands Beļakovs-Ceimers, vislabākais periods fotosesijai ir grūtniecības 7. – 8. mēnesis, kad māmiņas puncis vēl nav tik liels, lai fotografēšanās būtu apgrūtinoša.

Fotogrāfa asistente Sabīne Beļakova-Ceimere teic, ka parasti katra māmiņa jau pirms fotosesijas izdomā, ko sagaida no fotografēšanās. “Jautājums, vai mamma ir gatava atkailināt vēderu, jo nereti māmiņas var būt kautrīgākas, taču zem apģērbu kārtas vēders pazūd,” saka viņa. Māmiņu Kluba Bēbīšu kluba topošā māmiņa Santa jau pirms fotosesijas bija izlēmusi, ka nevēlas fotografēties apģērbos ar princešu volāniem, un priecīga atzīst, ka ar fotogrāfu izdevies vienoties par ļoti veiksmīgiem risinājumiem. 

Fotogrāfs Armands Beļakovs-Ceimers novērojis, ka ļoti daudzas grūtnieces satraucas par svara pieaugumu, taču tas ir lieki. “Tieši otrādi! Grūtniecību vajag izrādīt un izmantot šo periodu sev par labu,” pārliecināts ir viņš.

Pēc fotosesijas topošās māmiņas Santas seju rotā smaids, un viņa atzīst, ka ar “Tikko dzimis” komandu bijis ļoti viegli sastrādāties. Viņai pievienojas arī topošais tētis Kalvis, kurš saka, ka fotogrāfijas ļaus pēc laika atgriezt atmiņā grūtniecības laiku.

WWW.TIKKODZIMIS.LV