Rīgas Centra māmiņu pastaigas

27. May, 10:15 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Centra pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

06. Jun 2013, 16:38

sobrid ar mazo roju sezam uz solinja pie struklakas,ja kada grib war man pazwanit 29115895

05. Jun 2013, 21:28

tiklīdz kā ratu riepa tiks sataisīta, pievienosimies 😉

04. Jun 2013, 11:19

mums ratiem caura riepa.. sodien laikam nesanaks ara iesana ☹

04. Jun 2013, 00:10

piemeram kads dzivnieciņš kas uztamborets, uzadīts vai vnk kā uzlīme pie ratiem tā lai redz 😀

03. Jun 2013, 11:38

Lai parkā būtu vieglāk vienai otru atpazīt, pie ratiem varētu pielikt kādu neitrālu atpazīšanas zīmīti, ko sakat? 😉

30. May 2013, 15:10

Es varētu pievienoties nākošnedēļ.. 😀

30. May 2013, 12:29

Sveikas, es un mana 2mēnešu jaunā meita arī esam no Ziedoņdāra, Grīziņkalna (tur nav tik forši) rajona. Šad tad staigājamies kopā ar Wudu un viņas Otto. Tāpat kā Wuda arī es "nobijos" no lietus lielās pastaigas laikā un neierados, bet labā laikā vienmēr esmu gatava jaukai kompānijai. Man ir balti kulbas rati un dažreiz līdz nāk mana "vecākā meita" - ļoti mazs, zinātkārs jorkšīras terjers vienmēr bez pavadas.

30. May 2013, 09:03

mums ir sporta ratu variants, brūni rati ar zilu ratu somu.. Mani sauc Laine, mazo Rojs..

29. May 2013, 22:51

tas būtu super, es arī esmu ar mieru.. citādi, vismaz man šķiet jocīgi, ka visas mammas viena otrai uzsmaida vai nopēta, bet nerunā viena ar otru.. es jau pati ar mazliet kautriga, bet uztaisit kopigo pastaigu butu super... varbut uztaisam pastaigu tagad līdz Jāņiem kādā dienā, papļāpājam un izdomājam kā noorganizēt pastaigu ralliju ar aktivitātēm jūlijā? 😉

ruta27 ruta27 27. May 2013, 16:22

mes jau pasi no vecmilgravja, bet otro gadu braucam uz centru...kopa ir jautrak😀

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 27. May 2013, 11:50

Centra pastaigā piedalījās mamma no Grīziņkalna! Cerams, atsauksies😀!

27. May 2013, 11:36

Sveikas centra māmiņas, mēs gan uz lielo pastaigu netikām puņķīšu dēļ, bet ļoti gribējām. Kuras māmiņas šeit ir no ziedoņdārza vai grīziņa parku rajoniem? manam dēliņam ir 9 mēneši..

1 2 3 4