Mazie staigātāji pulcējas te! Visi kas sākuši celties kājās, stāv vai mācās tipināt! Par mums aktuālām lietām.

05. Feb, 02:32 mamma27 mamma27

Laipni aicināti visi ,kuru mazuļi šobrīd jau mācās staigāt, mācās piecelties un stāvēt vai tikai domā par to.Varētu bēbīši no 7 mēnešiem ,jo tas ir vecums ,kad šīs lietas paliek aktuālas.

Runāsim ne tikai par staigāšanu un stāvēšanu,bet arī par ēšanu, ārā došanos, zobiem, attīstību, prasmēm un iemaņām.

Droši izsakiet idejas par ko gribētu lasīt blogus, kas interesē ,ko jaunu vēlaties uzzināt. 

 

 
mamma27 mamma27 13. Feb 2013, 13:16

es Adrianu pagājušā pavasarī potēju. viņam bija 4gadi. pote maksāja 17ls. starp pirmajām divām starpā bija divas ned. laikam . un tagad pēc gada trešā. jāmaksā par katru atsevišķi. Pēc tam laikam trīs gadi miers. 😀 bet ir vērts,jo ja nu iekož,tad vismaz kaut kāda drošība.
Labi vispār ka sākāt runāt. jāskatās kad tieši jādodas potēt.lai nepalaižam garām.
Par cenām- tās jau var meklēt ,kura poliklīnika lētāk piedāvā. mēs vienkārši tur pat uz vietas potējām ,pie savas dakteres. bet trešo paskatīšos kur lētāk.kaut gan iespējams tik kādi 2-3 ls ir starpība.

mamma27 mamma27 12. Feb 2013, 08:59

Vai esat mēģinājušas dot apelsīnu vai mandarīnu?

mamma27 mamma27 12. Feb 2013, 08:58 pintura

mēs arī cepamkukuļus. tad es ari padziedu dziesmiņas,padejojam abas. viņai dikti patīk,smejas visu laiku.😀

mamma27 mamma27 11. Feb 2013, 12:24 geguu

mums tā pat- tikai mammas bērns. tās ir bez receptēm 7,60 ls euro aptiekā. bet tur iekšā 150 tabletes. Man jau šķiet ,ka man viņa paliek mierīgāka kad dodu. viņa pati nosūkā tabletīti.

Supersausins Supersausins 11. Feb 2013, 12:23 krishi

Man skiet ka tgd vairakiem nak reize 4 zobi cik palasu ari citaas forumu lapas..😀
Mums ipasi ta smere nepalidzeju tpc devu ko grazamu mazajam ka var maset smaganas😀

Supersausins Supersausins 11. Feb 2013, 09:04

Mums 9men.3ned un ir 6zobi..pirmie 2iznaca pusgadina un tgd 9menesos nak viens pec otra..mums augda izlida pirmie ilkni un tad reize nak tgd prieksejie zobi..zaka zobi jau tgd spid mazliet gaidu blakus.😀

mamma27 mamma27 11. Feb 2013, 08:44 adetola

man meitai ar tā pat. puikam gan ātri iznāca.

mamma27 mamma27 10. Feb 2013, 15:45 pintura

Mums pirmie divi ir iznākuši. Gaidam augšējos. Labi palīdz Dentokind. Homiopātiskās tabletītes.

mamma27 mamma27 09. Feb 2013, 20:19

Man mazā vakarā tiek ielikta gultiņā, bet tiklīdz pirmo reiz mostas, tad paņemu pie sevis. Esmu ļoti slinka un nevaru nolikt atpakaļ. Bet mēs strādājam tie tā lai katra gulētu savā gultiņā.

Supersausins Supersausins 09. Feb 2013, 11:39 krishi

Staiguli s ielieku uz mazu britinu ka virtuve kko daru bet ta mazajam lauju pasam visu dabigi..man mazajam patik iet pie rocinam .😀

07. Feb 2013, 13:49

sveikas!
Meitiņai 1.4 mēn, bet pati patstāvīgi vēl nestaigā ☹
Staigā tikai turoties pie mēbēlēm, tagad jau arī iet pie rokas, nostāvēt pati nekur neturoties var kādu laiciņu, bet nu dikti gaidu, kad sāks staigāt!

Supersausins Supersausins 07. Feb 2013, 13:43 mamma27

Paldies.😀
Es jau nedelu mazo lieku gulet tikai sava gultina😀
Biju pieradusi mazo likt lielaja gulta pa dienu bet ieveroju ka mazais nektis negrib gulet sava gulta tapec iesaku vinu likt via vietina😀

mamma27 mamma27 07. Feb 2013, 09:25

Mana mazā no manas gultas naktī izvēlās☹ Nu labu ja vēl ar visu spilvenu. vismaz kritiens nebija tik traks. Sabijos gan. Un tas beidzot bija kā pamudinājums beigt slinkot un likt atpakaļ gultiņā.

mamma27 mamma27 07. Feb 2013, 09:24 supersausins

Super! Apsveicu ar panākumiem.🌷

Supersausins Supersausins 07. Feb 2013, 09:07

Vakar saku noverot ka mazais drosak staiga gar gultu un sak biezak rocinu laist vala un censties stavet uz savam kajinam😀

Supersausins Supersausins 06. Feb 2013, 14:20

Mums rezims ir mainigs bet reizem vins iet gulet pec sava laika..
Zivi esmu devusi..Es dodu mazajam gandriz visu jo mums dakteri atlava😀

mamma27 mamma27 06. Feb 2013, 14:02 geguu

mums režīms arī mainīgs. vienīgais ko zinu,ka gulēšanas ir tikai divas pa dienu.

mamma27 mamma27 06. Feb 2013, 14:01 pintura

es vakar Denīzei iedevu lasi pagaršot. viņa pakošļāja pāris gabalus. vispār jau iesaka tik no gada zivi.

Supersausins Supersausins 06. Feb 2013, 09:12

Pievienojos jusu klubinam😀
Manam delinam ir 9menesi.😀
Mums visas aktivitates saka paradities tikai ap 6 menesiem.6menesos ms iemacijamies velties un kreiso sanu.7ar pus sakam velties uz abime, mes sakam uz vederu list uz prieksu 8menesos un 9menesos sakam celties kajas visur kur vien tas iespejams..
Ka mums fizooterepete teica ka bernu aktivitates ari atkarigas no vina svara un auguma..Man delins ir samera liels gan svara gan auguma tapec varbut mes visu velak sakam darit..

mamma27 mamma27 06. Feb 2013, 09:01

zinu mammu,kas nopirka to aizsargcepuri,jo bērns ļoti daudz krita. sāka agri celties ,nebija kājiņās spēka un lai pasargātu lika ķiverīti galvā.

mamma27 mamma27 06. Feb 2013, 09:00

Tā ir. Es ar parasti ķeru. Bet tā kā mana dāma vēl nesēž pati uz dupša,tad ja krīt ,tad krīt taisnā pozā ar galvu pret grīdu. Ir jau īstenībā diezgan daudz kritusi. man jau bail,jo galviņa tak ļoti trausla. Puika pēc rāpošanas uz reiz iemācījās arī sēdēt un krita uz dibena. Bet meita nesēž tā ,tikai uz celīšiem.

mamma27 mamma27 06. Feb 2013, 08:13 scorpio

mums fizioterapeite teica,lai nesatraucoties,ka viņa pati ar esot no 9 mēnešiem sākusi staigāt.protams bez palīdzības,līdz ar to viņai nekādu problēmu ar veselību-muguru nav.Ja bērns dara pats bez stimulēšanas ,tad ir ok.

mamma27 mamma27 06. Feb 2013, 08:12

Jā, kritieni ir aktuāla lieta arī mums mājās. Manai dāmai ir 8,5 mēn. ceļas kājās jau no septiņiem mēnešiem diezgan aktīvi. Un tagad sākusi jau pārvietoties gar dīvānu. Tāpēc šad tad aizmirst ,ka arī jāturas un tad ir kritiens. šī būtu laba tēma par ko uzrakstīt un pajautāt viedokli speciālistiem!

05. Feb 2013, 23:34

Sveiki😀.
Mani jau zinat,
manm puikam ir bez 5 min gadiņš. Staigā no 10,mēn un laikam 2.ned.
Svētdien būs gadiņš.
Kad sāka celties kājās neatceros,rīt paskatīšos grāmatiņā.

1 2 3