Alergologa apmeklējums - kā?

27. Mar, 04:27 princesemince princesemince

Vēlējos pajautāt jebkuram, kuram ir pieredze ar alergologu apmeklēšanu - kā nosaka, kādi alergēni tiek izmantot ādas dūrienu testā? Vai to alergologs izvēlas pēc sarunas, vai arī ir nemainīgs alergēnu "komplektiņš", ko izmēģina un tad izdara secinājumus?

princesemince princesemince 29. Mar 2013, 14:19 milana111

Mums uz mazpilsētu tas alergologs brauc 1x mēnesī. Pēc tā apmeklējuma man vispār radās neizpratne - kāda ir viņas loma šajā visā ārstēšanā, ja reiz visu laiku bija "padomājiet pati". Ja es būtu spējusi izdomāt 2 nedēļu laikā, no kā tas ir, nebūtu gājusi 😃

princesemince princesemince 29. Mar 2013, 09:00 Emilija24

vai nebija 50%?

princesemince princesemince 28. Mar 2013, 20:18

Nezinu īsti, uz ko man taisīja, vien pateica asistentei "tā kā atnākusi ir, tad uzpilinām", reakcijas, protams, nebija nekādas. Un rezultātā es dzīvošu tālāk, nezinot, kas ir cēlonis tam, kas manas rokas pārvērtis līdz nepazīšanai. Esot kontaktdermatīts, lai tad es mēģinu saprast - ar ko tad esmu "sakontaktējusies". Bet ir jau labi 😀 Pasaule no šī nepārstāj griezties 😉

princesemince princesemince 27. Mar 2013, 17:05

Veicu asinsanalīzes - tās ir ideālas, bet, neko dzīvē nemainot, mani ir piemeklējusi briesmīga (vizuāli) alerģija. Vienīgā izmaiņa dzīvē - pirms nedaudz vairāk kā mēneša bija 2 antibiotiku kursi, bet tiem esot normāla komplikācija, ka parādoties alerģija uz lietām, uz ko nekad iepriekš dzīvē nav bijis. Tagad "ķer nu vēju!".