Man aizvārījās.

21. Mar, 12:27 DaceT DaceT

Mans pacietības mērs vienreiz ir pilns:@ Es nespēju vien nobrīnīties par to cik gan cilvēki var būt bezkaunīgi un neaptēsti. Stāsts tāds. Es vienkārši nespēju sadzīvot ar puiša ģimeni jo tas wnk ir pāri manai spēku robežai. Viņa mātei ir 4 bērni, mans pusis un viņa māsa ir strādājoši, viņa mātes uztverē tātad viņiem ir jāutur abi jaunākie brāļi:@ Nepietiek jau ar to ka viņš nepārtraukti savai mātei dod naudu, viņa to jaunāko tūca dzīvot vislaik pie mums. Es esmu stāvoklī, palicis aptuveni mēnesis. Ja sajūtos slikti vai gribu atpūsties es nevaru ieiet savā istabā atgulties jo man tur wnk na vietas, jo tas sīkais smerdelis spēlē PS2 un viņam pie pakaļas rupji sakot , ka es prasu iziet ārā. Tā māte vispār ir koroņvariants, jo ja dēls neiedod naudu tātad es pie tā esmi vainīga:@ Kā var cilvēkam nepielēkt ka mums pašiem būs sava ģimene un ka mums jāsagādā viss savam bērniņam , nevis jādomā kā piepildīt viņas ambīcijas. Tātad jaunākais brālis kas tagad ir pie mums ir nepieklājīgs, neaudzināts, bezkaunīgs cūklops. Nu kā var staigāt apkārt smirdīgās zeķēs un nemazgājies.Attaisnojās ar to ka viņu lauku mājās nav ūdens. Nu es atvainojos aka ir, spainis ir un bļoda ar, nomazgājies. Nepietiek ar to, viņam ir k-kāda ādas sēnīte, kura pie tam ir lipīga, tas nozīmē ka pēc viņa man gultas veļa uz ķīmisko tīrītavu jānes. Nu es vēl varētu turpināt šito stāstu, bet... Vai tad man būtu pēc dzemdībām savs mazulītis jauztur vienā telpā ar šitādiem??? Nē nu tā wnk nevar un tā es dzīvot arī netaisos. Sarunu ar puisi iesāki, bet zinu ka viņš tikai apvainosies un tas arī viss. Bet tās jau nav manas iegribas, tas ir mana bērna labad un nu mazliet arī manu nervu labad. Varbūt varat ieteikt ko darīt vai kādu padomu. Šķirties es negribu, es wnk gribu atrisināt šo situāciju, kura man ir īstas zobu sāpes:@

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 25. Mar 2011, 00:00

Dunkelheit pilnīga taisnība, precīzi vārdi...

24. Mar 2011, 16:23

Tā iskatās Maasinja ! Shinoda4 cik nopietni tu esi mēģinājusi izrunāties ar savu vīru?

24. Mar 2011, 15:52

Es par to skandļu ar biju domājusi,bet par cik meiten ir stāvoklī, un vīrene ar varētu būt asā tad domāju īpaši labi nebūtu ne mammai ne bērniņam tāda bļaušanas un skandalēšanas, domāju tur varētu būt arī spalvas pa gaisu.

24. Mar 2011, 15:50

nu 'jā 25 gados vajadzētū būt biki nopietnākam....

DaceT DaceT 24. Mar 2011, 15:49

Viņam 25. Man apnicis vārīties pa tukšo.

24. Mar 2011, 15:47

Nenolaid rokas, mēģini velreiz izrunāties ar vīru,vai uzrakti uz papīra savas domas, bieži vien lasot vairāk aizķerās nekā dzirdētais. Piedod par jautājumu cik gadi ir tavam vīram?

DaceT DaceT 24. Mar 2011, 15:42

Nē šī pēdējā doma izskanēja no mana puiša...Nē viņa nestrādā nekur priekš kam vajag strādāt un vecis viņai alkoholiķis...
Nu super tādā gadījumā man ar mazuli šeit nav ko darīt.

24. Mar 2011, 15:40

Bet tehnikumā var iestāties tikai pēc 9klases! un tehnikumos ir arī kopmītnes lai iet un dzīvo! Es domāju ka tev ar vīreni ir japarunā iesķumā bes bļaušanas un lamāšanas, Paskaidro ka tev ir vajadzīgs miers un klusums un ka sīkais ir tikai taucēklis, vari viņai pajutāt kāpēc sīkai navar dzīvot pie viņas pašas, kas par iemeslu kapēc sūta pie jums!? Ja nekas nesanāk saki ja sīkais dzīvos pie jums tad mātai uzturlīdzeklus arī nedosiet! Ko tā māte pati dara strādā kaut kur? vecis viņai ir? Galvenais nepadodies, ja nesanāk tolkam izrunāties ar vīru uzraksti viņam vēstuli bez asiem izteicieniem, es domāju piem: sīkais smerdelis vai vel kaut kā! 😀 Vari vel kā aizbildinājumu par sīko pieminēt to kad būs bērniņš sīkais brālis var atnes visādus vīrusus un slimības, baciļus jo skolās tie ir viss izteiktāk, bet par to janospļaujās ptu ptu ptu.

DaceT DaceT 24. Mar 2011, 15:06

Nē te nekas nebūs...Šodien man paziņoja ka tas sīkais beidz 8.klasi un brauc dzīvot uz šejieni, mācīšoties tehnikumā ...Nu karo4e...Nav ko teikt...Dumpošos bet tas bezjēdzīgi. Netaisīšu ēst , pateikšu ja jau sīkais brauc tad lai iemācās taisīt, un lai izņem pamatus kā pieskatīt zīdaini.
Viss man apnika šitas sviests. Lai audzina savu brāli, es audzināšu savu bērnu. Ne pirmā es tāda ne pēdējā.

DaceT DaceT 24. Mar 2011, 10:16

amorin pilnīgi bezjēdzīgi viss..Viņš gan palika dusmīgs uz savējiem, bet teikt neko negrasās. Nu tad tik darīšu pati. Es viņam paziņoju ka pēc dzemdībā, kad viņa "super" radiņi brauks uz šejieni, es ņemu mazo un braucu prom pie mammas. Uz to periodu kamēr viņi šeit. Palika nikns😃

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 21:02

Vieniigais, Eguci, ja brachka ir nepilngadiigs, varbūt labāk tā neizdzīt ārā. Savārīs mēslus un nabaga Shinoda4 vēl būs vainīga. Bet iekaustīt jau nu gan varētu 😃 Aiz ausīm pa istabu izvalkāt. Bet arī risks, ka sīkaļa kaut netīšām mazajam kaut ko neizdara pretojoties...

22. Mar 2011, 19:54

shinoda4 zini es šādā gadījumā būtu super nekaunīga- sakrāmētu tava drauga brāļa čemodānu, izliktu to aiz durvīm tad paņemtu viņu pašu aiz sprandas un izdzītu aiz durvīm un vēl iedotu ceļa naudu, lai brauc pie savas mammītes! ja neklausītu riktīgi izgāztu visas dusmas uz to ''nepāraudzināto radījumu''!
zinu ka nav viegli, bet brīžiem ir jāsaņemās un jāizdara tas nepatīkamais darbs, lai vēlāk varētu dzīvot mierīgi! un draugam vienkārši tu varētu pateikt un paskaidrot kas par lietu, kāpēc tu izdzini, ja nepatīk tad lai tinās prom ar savu brāli, jo kā nekā jūs veidojat jaunu ģimeni un pirmā vietā tavam draugam ir jābūt bērniņam tad tev un tad visam pārējam, ja tā nav tad viņš vienkārši nav ne tevis vērts ne arī ģimenes cilvēks!!!
P.S. Piedod ja biju pārāk skarba, bet nu man ir zināma pieredze aršādiem bezkauņām un tici vai ne viņus nevar pāraudzināt savādāk!

DaceT DaceT 22. Mar 2011, 14:09

Nu mēs īrējam, bet tā jau sanāk jā, ka mēs uzturam un par visu maksājam. Jā regulāri sūta viņu uz šejieni un mums vēl jāiedod nauda ceļam atpakaļ un vēl viņai jāatvēl kāda summiņa un vēl brālis jāpabaro un kabatas nauda jāiedod😤

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 14:06

Maasinja, tieshi manas domas! 😀 Piekrītu katram vārdam!

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:53

Letia, tev izkslausaas, ka darīšana ir ar pieaugušiem cilvēkiem? 😃 Ar tādiem nemaz savādāk nevar! Un nevis manipulēt, bet varbūt, redzot, ka sieviete kravājas un dodas prom, liks vīrietim apzināties, ka var mīļoto pazaudēt! Ka viņai ir arī pacietības mērs un pašlepnums, un ka mūžīgi nesēdēs un nepacietīs! šeit ir tas teiciens - to, ka kaut kam ir vērtība, cilvēks bieži vien saprot tikai tad, kad tā vairs nav.

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:53

Letia, tev izkslausaas, ka darīšana ir ar pieaugušiem cilvēkiem? 😃 Ar tādiem nemaz savādāk nevar! Un nevis manipulēt, bet varbūt, redzot, ka sieviete kravājas un dodas prom, liks vīrietim apzināties, ka var mīļoto pazaudēt! Ka viņai ir arī pacietības mērs un pašlepnums, un ka mūžīgi nesēdēs un nepacietīs! šeit ir tas teiciens - to, ka kaut kam ir vērtība, cilvēks bieži vien saprot tikai tad, kad tā vairs nav.

DaceT DaceT 22. Mar 2011, 13:40

Man šķiet ka pabīdīt varēs tikai ar krietnu nolamāšanos jo šie cilvēki diemžēl savādāk nesaprot un ar noteikumu ka lai neviens no viņiem šeit kādu laiciņu vairs nerādās.
Ar to braukšanu pie maniem vecākiem ir kā ir jo no Saldus līdz Alūksnei ir bišku gabaliņš. Tāpēc jau vēl te sēžu un cepos😃

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:34

Davai, vecā, saņemies un parādi ka tā tās lietas neies cauri! 😀 Neskumsti, esi lepna un rīkojies! Mazais jūt, ja raudi vai skumsti! Degunu gaisā un rīkojies! 😀

DaceT DaceT 22. Mar 2011, 13:29

Es jau pati saprotu ka daudzas lietas uztveru saasināti, jo staigāju kā fūrija. Bet ne jau tikai no viņiem man jādzird sliktas runas, viņi paspēj noklačot un visādies mani nozākāt arī citiem, pilnīgi svešiem cilvēkiem. Nez vai to var uztvert k-kā savādāk.
Galvenais ka viņu dēliņš jau tā ir pietiekoši cūciski ar manīm apgājies, bet tak sliktā tāpat esmu es.

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:23

Piekrītu,geiwina, bet cik sapratu, tad Shinoda4 jau ir mēģinājusi runāt... bet vecis neko nesaprot. Shinoda4,tiešām, viņa klātbūtnē jākravā mantas un viss. Ticu, ka nenormāli sāpīgi un grūti tas varētu būt, bet... šoreiz tev jādomā par sevi un mazuli, nevis citiem. Tā būs labāk, Un varvū tas arī kaut ko atrisinās 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:16

shinoda4, kaa var tev nosuutiit personiigu veestuli???

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:12

Vot vot!!!! Davai, parādi, ka neesi nekāda pūtunpalaid, bet pieaugusi sieviete, kurai ir sava ģimene, un ka viņiem nav nekādu tiesību šādi postīt tavu dzīvi. Ja tavējais neklapē ne ar ausi - sorrriii, viņš tevi nemīl. Tev tādu nevajag.

DaceT DaceT 22. Mar 2011, 13:10

Šito man paziņoja viņa vecā māte, es uz pakaļas paliku😥

DaceT DaceT 22. Mar 2011, 13:10

Galvenais jau ka šitas sviests sākās tagad kad esmu stāvoklī, nē man goda vārds pat runāt vairs negribas, wnk savākt mantas un braukt prom😤 Neuzskatu ka man šitais murgs būtu jāpacieš@

Ar pusi runāt pilnīgs tak bezcers, viņš izvairās no jebkādām sarunā. Laikam ņemšu un piezvanīšu tai mātītei un pateikšu vienreiz lai pievalda savu muti😤

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 13:06

Sviesc... Es nezinu. Man jau tavā vietā iekšās vārās 😃 Liec prasties svam vecim, un tam sīkajam uzraksti lieliem burtiem savus noteikumus savās mājās, un, ja nepaīk kaut kas -lai vācās atpakaļ pie mātes! Errrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!! Nosist varētu!!!!!

DaceT DaceT 22. Mar 2011, 12:59

Tā jau būs jādara citu varinatu jau nav. Šodien man paziņoja ka es esot "pūt un palaid" ka es pametīšot gan savu puisi , gan savu bērnu un viņš beigās dabūšot mazo audzināt kā vientuļais tēvs.

Man goda vārds no dusmām jau dūmi pa ausīm nāk ārā.

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 12:56

Vājprāts!!! Man pat nav ko teikt. Viena lieta-piekrītu, ka pati tomēr ļauj viņiem sev kāpt uz galvas. Neņem ļaunā... Man, katrā ziņā, būtu vienalga, un ja sen būtu pateikusi visu, ko domāju!Aiz matiem to sīko bračku būtu izlidinājusi ārā no istabas!Otrs - KUR IR TAVS VĪRIETIS šajā situācijā? Atvaino, bet kas tas par vīrieti, ja ļauj savu mīļumu ar mazuli puncī šitā čakarēt! Izskatās, ka viņam pašam nav lepnuma un no mammas brunčiem nevar atrauties. Man lasot vien jau nervi tā uzvilkās, ka pilnīgi saprotu tavas nenormālās dusmas. Acis izskrāpēt tādiem cilvēkiem! Kas tā par māti tavam draugam? Es pat neieteikšu tev mirīgi aprunāties, bet kārtīgi nodot uguņus un uzsist kulau galdā! Tev nav vienalga, ka viņi apvainosies? Lai vainojas! Šausmas vienkārši. Nesēdi un negaidi. Rīkojies!!! 😀

DaceT DaceT 21. Mar 2011, 17:46

Ko tad es tur varu izdarīt, varu tikai ar viņu pašu parunāt, lai viņš viņus noliek pie vietas. Vai tad man jāiet kasīties ar viņa ģimeni. Ne jau es būšu tā kura spēs viņu ambīcijas apvaldīt.

DaceT DaceT 21. Mar 2011, 17:32

Būtu jau labi ja viņi kaut kam būtu mācīti. Neviens negrib ne strādāt, ne macīties un pret vecākiem cilvēkiem cieņas nekādas. Kā viņi dzīvo savās mājās...Tur tak apgāzties var...Lai sakoptu istabu ar greideru iekšā jābrauc...
Manī vecāki ir centušies ielikt to labāko.Uzskatu ka esmu labi audzināta. Tieši tāpēc visa šī situācija man liekas absolūti nepieņemama un absurda.

DaceT DaceT 21. Mar 2011, 16:47

Nu man ar bebuļa tēti viss ok. Bet viņš ir tāds mīkstsirdīgs, labs. Un šīs viņa īpasības mani tieši šobrīd ļoti kaitina, jo mums tak būs pašiem sava ģimene. Ja viņa mamma ir dzemdējusi tos 4 bērnus tad lai pati arī audzina. Es godīgi sakot tieši par viņa mamma nevaru vien nobrīnīties

1 2