Ķeizars Madonā.

01. Dec, 09:50 pandulaacis pandulaacis

Sveikas, meitenes! Gribēju uzzināt atsauksmes - varbūt kādai ir bijis plānotais ķeizars Madonas slimnīcā? Mani interesē, kā notiek pieteikšanās [ jāaizbrauc pašai vai pietiek ar telefonisku sarunu ], kādas ir izmaksas [ ja arī ķeizars ir valsts apmaksātais ] - par ģimenes palātu, piemēram, vai nepieciešams zīmodziņš par izietiem jauno vecāku kursiem [ vai arī tam vispār nepievērš uzmanību ], kāda ir personāla attieksme u. tml. :)

01. Dec 2011, 22:47

nu es prasiju vai virs var nakt operaciju zale, man atbildeja, ka to pusstundu stundu vins var pagaidit palata kopa ar mazo, jo mazo iznem loti atri-mosh minutes 15!!
ja vins gribes but operaciju zale, tad par to vien bus jamaksa 69 un PLUS 10 ls diennakti par atsevisku palatu! pec keizara laiz majas ceturtaja diena, tatad tev tur bus japavada VISMAZ 5 dienas, kas izmaksas 50 ls un plus visi sniegtie MAKSAS pakalpojumi, par kuriem jasledz ligumi! ari par maksas palatu! 😀

pandulaacis pandulaacis 01. Dec 2011, 22:44

Arī tad, ja ir plānotais ķeizars, operāciju zālē nelaiž? Visur citur, cik esmu dzirdējusi, taču laiž.

pandulaacis pandulaacis 01. Dec 2011, 22:43

60 lati par visu uzturēšanās laiku vai varbūt diennaktī?

01. Dec 2011, 16:52

gimenes dzemdibas maksa 60 ls (dabiskas, jo operaciju zale teti nelaiz), bet par palatu ir jamaksa 10 ls diennakti!
ja gribas gimenes dzemdibas, tad gan noprasa vai ir apmekleti pirmsdzemdibu kursi! mums pirmas (dabiskas) lidz pusei bij gimenes, pie manis virs palika 14 stundas, tad es aizsutiju vinu majas, bet man maksat par to nevajadzeja nez kapec! pirmsdzemdibu kursus neapmeklejam, jo nebij vajadzibas un planots ari nebij, ka virs paliks pie manis! palatu es atseviski tad nenemu, bet ar keizaru man pieskira pasai savu palatu bez maksas!

01. Dec 2011, 16:23

arī es dzemdēju Madonas slimnīcā jūlijā tikai dabiski....personāla attieksme vienkārši super.....nevar pat sūdzēties 😀 runājot par ģimenes palātu tā maksā 60ls un nekādi kursi vai zīmodziņi nav nepieciešami varat doties divatā un izbaudīt šo nozīmīgo brīdi..😀 vēlu veiksmīgu satikšanos...

01. Dec 2011, 14:37

man junija bij keizrs madona! mana ginekologe sazvanijas ar madonas dzemdibu nodalu un sarunaja viniem ertu datumu, man bij planots uz 1.07, bet slimnica pierakstija uz 19.06 (svetdiena), lai stajos ieksa slimnica uz noverosanu, jo man bij veselibas problemas! keizaru nozimeja uz vietas 21. datuma (otrdiena|)! tur nodalas vaditaja (ilga zepa) ir diezgan stingra un izteicieni tadi interesanti, bet vinai tas tads savdabigs humors! 😀 personals bij vienkarsi superigs! bernu masas lieliski palidzeja ar mazo tikt gala, jo man bij velu keizars un es lidz nakamajam ritam nedriksteju celties, tad nu pienesa pabarot un, ja man palika gruti, panema atpakal! varu teikt tikai to labako par nodalu!😀
2010.g marta man tur dzima pirma meita-dabiskas dzemdibas, ari viss bij super! 😀

pandulaacis pandulaacis 01. Dec 2011, 09:50

Sveikas, meitenes!
Gribēju uzzināt atsauksmes - varbūt kādai ir bijis plānotais ķeizars Madonas slimnīcā? Mani interesē, kā notiek pieteikšanās [ jāaizbrauc pašai vai pietiek ar telefonisku sarunu ], kādas ir izmaksas [ ja arī ķeizars ir valsts apmaksātais ] - par ģimenes palātu, piemēram, vai nepieciešams zīmodziņš par izietiem jauno vecāku kursiem [ vai arī tam vispār nepievērš uzmanību ], kāda ir personāla attieksme u. tml.

😀

1 2