Ķeizars Madonā.

01. Dec, 09:50 pandulaacis pandulaacis

Sveikas, meitenes! Gribēju uzzināt atsauksmes - varbūt kādai ir bijis plānotais ķeizars Madonas slimnīcā? Mani interesē, kā notiek pieteikšanās [ jāaizbrauc pašai vai pietiek ar telefonisku sarunu ], kādas ir izmaksas [ ja arī ķeizars ir valsts apmaksātais ] - par ģimenes palātu, piemēram, vai nepieciešams zīmodziņš par izietiem jauno vecāku kursiem [ vai arī tam vispār nepievērš uzmanību ], kāda ir personāla attieksme u. tml. :)

05. Dec 2011, 09:06

dinchuks-gimenes palata drikstes virs dzivoties, tur ir atseviskas ieejas no aras, nav jaiet caur nodalu! 😀
tunciit-vares braukt apraudzit, bet tiksanas notiks apmekletaju telpa, neatkarigi no ta vai ir gimenes palata vai kopeja! bet var ari sarunat, lai gimenes palata ielaiz citus cieminus, pie manis mamma ienaca, jo vina atbrauca speciali no rigas un vinai bij jagaida lidz autobusam tris stundas un par konchu kasti ielaida vinu pie manis! 😀

pandulaacis pandulaacis 04. Dec 2011, 23:37

Jā, zinu, ka sākot ar 38. nedēļu - tie arī ir tie padsmitie datumi.

Hmm, tad jau vecvecāki nemaz nevarēs atbraukt apraudzīt mazbērnu?

04. Dec 2011, 21:12

madona tas ir baigais minuss, ka apmekletajiem ir paredzeta speciala telpa, omuligi iekartota! ja ir nemta gimenes palata, tad var ieksa uztureties ari virs! citiem cieminiem ienakt nodala stingri aizliegts! 😀

04. Dec 2011, 20:53

man madona bij 2diena, bet 1diena bij vienai citai meitenei! cik sapratu no manas ginekologes stastita, tad tur netaisa tikai 5dienas! ir ta, ka ja nav briva gimenes palata, tad pieskir parasto palatu ar divam gultam! bet parasti jau ir, tur tadas divas un slodze nodalai nav tik liela! 😀 lai gamn kad es braucu junija, tad bij aiznemtas pilnigi visas palatas, knapi vietu man atrada, bet keizariem atrod tapat atsevisku palatu vienigi, viram nelauj nakt ieksa! un retas izgriez visur, cik esmu dzirdejusi, jo ir gruti sasut velreiz!

04. Dec 2011, 19:35

ar planoto ir ta ka tavs arsts uzraksta nosutijumu uz slimnicu planotam keizaram, tad tu zvani un uz to laiku runa aptuveno datumu, ko nosaka pec usg un slimnica pasaka kad vini ir brivi un kad vari ierasties slimnica! BET nosutijumu raksta ne atrak ka menesi lidz dzemdibam, var ari velak, ka mana gadijuma bij tikai 5 dienas, bet manai masai bnij 2 ned!

bumbulit, drosu sirdi brauc uz madonu! 😀

pandulaacis pandulaacis 04. Dec 2011, 15:51

Nu, sanāk padsmitie februāra datumi.

Jā, kā īsti ir- plānotos ķeizarus veic kādā noteiktā nedēļas dienā? Mums jau gribētos to mazo dabūt 14. februārī [ tā ir otrdiena ]. Būtu forši, ja izdotos īstenot šo ieceri.

pandulaacis pandulaacis 04. Dec 2011, 15:36

Ļauj, ļauj, kā nu ne. Bet nu viņš [ tāpat kā sieviete ] atrodas aiz aizslietnīša, tāpēc neko neredz. Vienīgi var paturēt rociņu vai paglaudīt galviņu- kas arī no viņa nepieciešams.

pandulaacis pandulaacis 04. Dec 2011, 15:17

dinchux91, gaidīšu Tavas atsauksmes 😉

Laikam jau jāmācās būt vīrišķīgai un jāgatavojas tās minūtes izturēt vienai, jo maksāt lieku naudu ne par ko būtu vairāk kā stulbi.

04. Dec 2011, 15:02

nu ja tagad ka pateici, tad atceros! 😀
a ka sauca to kas man lidz galam pienema dzemdibas nezini? 😀

04. Dec 2011, 15:00

nu tad talu no manim, radas sajuta ka kkur tepat tuvuma! 😀

04. Dec 2011, 14:56

tajā rozaja uzvalciņā 😀

04. Dec 2011, 14:56

sisis- tevi pieņēm lilita kaune 😀

04. Dec 2011, 14:53

😀

04. Dec 2011, 14:52

man tev tads jautajums no kurienes tu esi?

04. Dec 2011, 14:48

nu tad lai veicas!😀
man dabiskas dzemdibas pienema ta ar sarkanajiem matiem starp abam zalajos virvalkos gerbtajam! 😀 pienema nodala blonda vecmate rozaja virvalka! 😀 diemzes uzvardus neatceros, bet baigi feinas vecmates bij! 😀
dazas ir loti stingras un ar savdabigu humoru, bet tapat attieksme super! 😀
un bernu masas ari loti mili rupejas par mazajiem! radas sajuta, ka tur tiesam gaida grutnieces un no sirds priecajas par katru mazuli un jauno maminju!
ta ka tiesam, lai veicas un izbaudi pedejos mirklus ar lielo punci! 😀 😉

04. Dec 2011, 14:36

dincguks tev dabiskas dzemdibas vai keizars planots?

04. Dec 2011, 14:20

skatos tavis ieliktaja linka un tik patikamas atminas parnem!super personals! VISAS bij vienkarsi super sievietes! 😀

04. Dec 2011, 14:19

dichux91, to jau es visu laiku rakstu, ka ir jamaksa par gimenes dzemdibam! nu ja es viru aizsutiju prom, jo negribejas lai vins redz mani (savu stipro sievu) tadu vargu un nomocitu! lai gan pajokot pat tada budama speju!

04. Dec 2011, 12:30

tunciit, neredzeju ko tur darija kad mani kratija, bet patikami nebij! varu teikt tiesam neuztraucies, es biju loti sabijusies un kad jau narkoze iedarbojas, tad no liela uztraukuma loti pacelas asinsspiediens un saka reibt galva, un slikta dusa piemetas! labak nesatraucies un viss bus labi! 😀 ari ja virs bus blakus, vns jau ari neko neredzes, abi busies aiz ''sienas''! un mazinais bus tirs, kad tiks iznemts, jo vins jau pa taisno no udeniem ara, nebus javirzas pa dzemdibu celiem un nebus kur ''nosmereties! 😀 😉

04. Dec 2011, 10:48

tunciitis- par ģimenes dzemdībām nekas nav JĀMAKSĀ! tikia jāmaksā būs jūs ņemsiet ģimenes palātu tad tie 60ls lai cik tur dienas paliktu ....
Tieši par ķeizaru nemācēšu teikt- ieteiktu tev uzzvanīt un uzjautāt vai varēs vīrs būt blakus.... un nav taisnība- NEPRASA IR IZIETI KURSI VAI NAV, tas vienkārši pašu zināšanām, ja gribējāt varējāt iziet kursus, un tie kursi arī par brīvu 😀

pandulaacis pandulaacis 02. Dec 2011, 19:35

Paldies, smukinja86! 😀 Es jau pamazām cenšos noskaņoties, stiprināties, iestāstīt sev, ka viss būs kārtībā, ka tās jau tikai nedaudzas minūtes, ka man paveicies, jo neko nejutīšu, nemocīšos vairākas stundas. Katram jau tā attieksme pret ķirurģiskām lietām citādāka. Cerams, ka daudz skatītie CSI un Doktors Hauss būs spēcinājuši manu uztveri 😃

02. Dec 2011, 19:17

tunciitis - nebaidies, domā pozitīvi😀
Pati tam gāju cauri, bet jau jūnijā un nekas tur tāds briesmīgs vai nepatīkams nav😀
Turies, viss būs LABI😀

pandulaacis pandulaacis 02. Dec 2011, 19:06

Nu, jā, tieši tā apziņa, ka mani tur tā graizīs un es to visu dzirdēšu, sapratīšu, mani arī visvairāk biedē. Tāpēc arī gribu, lai draugs ir blakus - ja nu man sākas kkāda panika vai kas tamlīdzīgs. Gan jau viņš nenoģībs, ieraugot mazo neapkoptu 😀

Kas tā par kratīšanu tīrot? :o

02. Dec 2011, 18:49

tunciit, ak jau negribu sabiedet, bet ta operacija, ir nepatikama---vismaz man ta bij! just un redzet nevar pilnigi neko, bet ta apzina, ka tu dzirdi ka prasa skalpeli, lai iegrieztu un knaibles. lai piekniebtu kadu asinsvadu....nu fui! kad tira, tad vispar fui, tas skanas un kratisana! 😕 fui fui fui! nekad vairs negribesu keizaru! berninu jau tikai parada un uzreiz aiznes uz dzemdibu nodalu, svert, merit un mazgat un vuisadi citadi apkopt! 😀 viram varbut labak palikt palata un gaidit tur kad mazo atnesis, jo mazais bus ''brivs'' atrak par tevi un vini abi ssava starpa varres iepazities aci pret aci! 😀 😉

pandulaacis pandulaacis 02. Dec 2011, 18:44

Vai jēdziens "ģimenes DZEMDĪBAS" attiecas arī uz ķeizaru? It kā jau nieks vien liekas - neaizņem pat pusstundu, bet man tomēr gribas, lai tajā brīdī, kad mazais ir ārā, ar viņu dabū satikties abi vecāki. Turklāt nevaru paredzēt, kā uzvedīšos operācijas laikā. Gribas, lai blakus ir kāds savējais, kas nomierina.

02. Dec 2011, 14:10

tunciits-nav obligati jabrauc! es pati ari nemaz nezavinju, vnk informeju savu dakteri, ka dzemdet gribu madona un vina pati sazvanija un sarunaj! mana daktere ir labi pazistama ar so nodalu! 😀

witinja-- ak tad tapec man par pirmajam dzemdibam, kad virs bij pusi laika blakus, neprasija maksat! ☹ bet man masa dzemdeja 2.5 men velak un rigas dzemd nama un vini sastadija ligumu, ka virs piedalas dzemdibas un pec dzemdibam bij jamaksa 60 ls, bet vinu aizrava uz keizaru un maksat tapat nevajadzeja beigas!

pandulaacis pandulaacis 02. Dec 2011, 00:10

Skaidrs, liels paldies par izsmeļošo atbildi 😉
Tātad tik lieli tie izdevumi nemaz nav. Citādi jau sabijos.

Un kaut kad pirms tam braukt uz slimnīcu un runāties arī nav obligāti - visu var nokārtot arī telefoniski, ja pareizi sapratu?

01. Dec 2011, 23:04

man nebij tadu specialu maksas pakalpojumu, tapec precizak nemacesu teikt! man nebij vajadzibas! pec operacijas pretsapju lidzekli (morfijs un tabletes) bij par velti! pirms operacijas zales, ko izrakstija mana ginekologe, ari bij par velti, tapat sistemas un pusdienas! vienvardsakot-VISS JAUNAJAI MAMINAI UN MAZULIM ir par velti! 😀 ja virs ar tevi dzivosies pa slimnicu, pusdienas gan vinam nepienaksies, bet tur zem nodalas ir kafejnica, kura loti garsigi gatavo un ir iespeja pasutit uz palatu, piemaksajot latu!
nav teikts ka bus jamaksa tiesi 50 ls, jo tu ierodies slimnica dienu pirms operacijas ta teikt uz noverosanu! ja uzreiz apmeties atseviska palata, tad jau jamaksa sakot ar to dienu, bet ir iespeja, ka tevi pirms operacijas ieliks kopa ar citam grutniecem pirmsdzemdibu palata, tad jamaksa nebus! sledzot ligumu vini neraksta uzreiz cik dienas tupaliksi un cik bus jamaksa, tas atkarigs no ta cik labi norites atveselosanas process! man viss bij o.k. un izrakstija 4 diena, bet ja butu paaugstinata temp, tad var atstat slimnica pat 7 dienas un vairak! tad attiecigi jamaksa par katru dienu 10 ls!
ceru, ka saprotami uzrakstiju! 😀
tagad gan iesu gulet! ja vel kas interese, raksti, rita atbildesu! 😉

pandulaacis pandulaacis 01. Dec 2011, 22:54

Man nekad nav bijusi operācija, tāpēc es gribu, lai draugs ir klāt, bet, ja par to [ būtībā - par neko ] jāmaksā 60 lati... Sviests.
Varbūt vari pastāstīt, kas ietilpst tajos maksas pakalpojumos? Un tie 50 lati tātad būs par visām piecām dienām?

01. Dec 2011, 22:48

atvaino---60 ls nevis 69! 😀

1 2