bērnudārzs un iesnas

12. Sep, 01:49 princesemince princesemince

interesē bērnudārznieku mammu viedoklis - laižat savus mazos puņķainus? mani fascinē tas arguments "tur jau visi tādi". kā jūsu ģimenē pieņemts? kāda ir bērnudārza personāla attieksme?

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 14:41

man draudzenei nesen audzinātāja uz to, ka viņa savu trīsgadnieku nelaidīšot, jo iepriekšējā vakarā iesnas sākušās, pajautājusi - kāpēc? te jau visi tādi!

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 14:34

no vienas puses - es negribu, lai mans vainīgs pie kāda cita slimības, no otras puses - negribas arī visu laiku turēt mājās. mums tas b/d blakus mājai, paši ejam laukā, bērns redz, kā citi pa b/d laukumiņu dzīvojas, arī grib iet, bet man viņam jāstāsta, ka viņš ir slims! lai arī tikai 2 dienas tur bijis, grib iet vēl, pagaidām, tas protests vēl nebija sācies.

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 14:29

mabel, bet ko darīt, ja tikai es savu bērnu nelaižu iesnu dēļ, bet pārējie 17, nu, labi, varbūt visi 17 nē, bet kādi 10 noteikti laiž puņķainus?

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 14:21

ssise, šī šobrīd ir mana situācija - bērnam iesnas, bet jūtas labi, vienkārši deguns tek. nedēļu noturēju mājās, jo darbā neeju, bija piesmacis, vakar uzradās iesnas. teorētiski - atkal jātur nedēļu mājās, bet nezinu, vai gadalaiku maiņas dēļ nedēļas beigās atkal kaut kas nepienāk klāt. sanāk, ka bērnudārzā bijis 2 dienas un tagad 2 nedēļas mājās, bet nav zināms, vai nākošnedēļ varēs uzsākt.
atkal no otras puses - zinu, ka bērnudārzā grupā ir bērni, kuri tur iet ar visiem puņķiem, jo ir tā, ka bērnudārzniekam iesnas ir tāds normālstāvoklis no septembra līdz maijam. es tagad īsti nesaprotu - ja gaidīšu, kad tiešām iesnas beigsies un nebūs vispār nemaz, tiešām maijs var pienākt. reāla dilemma.

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 14:13

aniya, kādi pārējie bērni? ko audzinātājas uz šo saka?

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 13:58

jā, šāda ir teorija! mani vairāk interesē prakse 😀

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 13:49

interesē bērnudārznieku mammu viedoklis - laižat savus mazos puņķainus? mani fascinē tas arguments "tur jau visi tādi". kā jūsu ģimenē pieņemts? kāda ir bērnudārza personāla attieksme?

1 2