Zobu birste Crystal Marines ar Dabisko keramiku lietošanai bez zobu pastas !

Zobu birste Crystal Marines ar Dabisko keramiku lietošanai bez zobu pastas !

23. Apr 2019, 15:57 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Zobu birste Crystal Marines ar Dabisko keramiku (N cera) – tā ir īsta revolūcija starp zobu birstēm, kas atļauj īsākajā laikā sasniegt redzamus rezultātus. Dabiskā keramika (N cera), ar kuru piesātināti zobu birstes sariņi –  ir kvarca tipa izraktenis, kurš ir iegūstams tikai vienā vietā uz planētas -  Aiti prefektūrā Japānā.

Tīrīšanas procesā Dabiskās keramikas (N cera) daļiņas uz zobu birstes sariņiem veido negatīvos jonus, kas maigi noņem aplikumu
un pigmentus no zobu virsmas, atjaunojot to dabīgo spīdumu un veselīgo izskatu.

Tāpat joni normalizē skābes (pH) līmeni mutes dobumā  un novērš nepatīkamo elpu.

Jau otrajā dienā pēc Crystal Marines pielietojuma, Jūsu zobi atgūs spīdumu. Zobu birste Crystal Marines ar Dabisko keramiku (N cera) izmantošana ir pilnīgi nekaitīga un palīdz iegūt acīmredzamus rezultātus jau pēc dažām lietošanas reizēm. Ir pietiekami lietot šo zobu birsti divas reizes dienā, lai Jūsu zobi kļūtu stipri un veseli.

Dabiskā keramika (N cera) ir tads kvarca šķiedras veids, kam piemīt augsta siltuma, trieciena, ķīmiskā izturība un izcila abrāzija. Tā veido lielu daudzumu negatīvo jonu. Joniem piemīt virsmas "smoothing" pulējošs efekts, kā arī novērš pigmentu un pārtikas aplikumu veidošanos.

Negatīvo jonu efekts  

Dabiskā keramika (N cera) rada lieu daudzumu negatīvo jonu, mutes doubumā. Šī jonu iedarbība padara zobu virsmu slidenu un nodrošina pietiekamu tīrīšanas efektu, neizmantojot zobu pastu. Dabiskā keramika (N cera) tiek pulverizēta ļoti smalki un pēc tam iestrādāta saru galos, tāpēc nav jāuztraucas par zobu virsmas un smaganu bojājumiem. Zobu birste nesatur kaitīgas (radioaktīvas) vielas. Birste ir 100% dabīga.

Interesanti, ka zobu birstes sari ir konusveida un katra konusveida sara galā ir vēl 64 mazi sariņi, kuru nav ne vienai citai zobu birstei un tie palīdz aizsniegt grūti aizsniedzamas vietas mutes dobumā.

Zobu birsti ieteicams lietot ik vienam ik dienu, bet jo īpaši zobu birste patiks tiem kam zobu pasta nepatīk vai izraisa alerģiju! 

Kādēļ jāiegādājas Crystal Marines zobu birsti ar dabisko keramiku :

·      Īsta revolūcija mutes dobuma kopšanā !

·      Lietošana bez zobu pastas.

·      Pamanāms rezultāts jau pēc otrās lietošanas reizes.

·      Pilnīgi droša un nekaitīga zobu emaljai.

·      Dara jūsu smaidu spilgtu un pievilcīgu. 

Raksturojums:

·      Ražotājs : Shinyei

·      Ražotājvalsts : Japāna

·      Cietība : Mīksta (soft)

·      Sariņu materiāls: Dabiskā keramika

·      Birstītes forma : Ovāla

·      Lietošana : ~2 mēn.

Iegādaties zobu birsti Crystal Marines var Marijas ielā 7-507, Rīga vai mājsalapā crystalfreshbaltics.com