YappyAir  matracis gaisīgam miedziņam

YappyAir matracis gaisīgam miedziņam

22. May 00:19 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

YappyKids komanda vēlas Jums piedāvāt jauno YappyAir matraci. Īpaši elpojošais hipoalerģiskais matrača pārvalks ar “Air cells” (gaisa šūniņas) veicinās to, ka mazulis gulēs ciešā miegā, kas palīdzēs viņa attīstībai un augšanai. “Air cells” nodrošinās labu gaisa caurlaidību, temperatūras regulāciju un pareizu mikroklimatu. To ir iespējams noņemt un mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.

YappyAir matracis sastāv no trīs slāņiem.

No vienas puses matracī ir LATEX GEL slānis - dabīgais latekss, kas satur īpašu gēlu - Thermo Control. Tās funkcija ir absorbēt lieko siltumu, kamēr mazulis guļ. Šis gēls uzņem un saglabā siltumu, saglabājot matraci vēsu - ērtā temperatūra gulēšanai ļauj mazulim ātri aizmigt. No otras puses LATEX MEMORY slānis - tas maigi ieņem bērna formu un nodrošina nepieciešamo mugurkaula atbalstu. Pateicoties caurumiem, kas izveidoti šajā slānī, matracim ir nodrošināta laba gaisa caurlaidība. LATEX MEMORY slānis nodrošina augstu komfortu un palielina dziļā miega fāzes garumu, kad ir visefektīvākā ir ķermeņa atjaunošanās.

Matrača vidū ievietots aktivēts oglekļa putu bloks, kam piemīt īpašs blīvums un stingrība. Tas aizsargās matraci no baktērijām un nepatīkamu aromātu.

yappy.lv