Sagatavojies mazuļa sagaidīšanai jau šodien!

Sagatavojies mazuļa sagaidīšanai jau šodien!

29. Apr 2016, 00:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau pirmajās pēcdzemdību dienās Tu vari saskarties ar dažādām problēmām, kas saistītas ar laktāciju. Ir vērts jau savlaicīgi tām sagatavoties un izvairīties no stresa situācijām, kad Tavs mazais būs jaupiedzimis. 

Par maz vai par daudz mātes piena

Jaunās māmiņas bieži uztraucas, ka viņām ir par maz piena, un neapzinās, ka lielākā daļa no viņām ir spējīgasēdinātmazuli ar krūti. Īpaši šī problēma skar sievietes, kas dzemdējušas ar ķeizargrieziena palīdzību. Tajā pašā laikā priekšnosacījums pietiekama piena daudzuma saražošanai ir pareiza zīdīšanastehnika un atbilstoša laktācijas stimulācija. Tajā Tev palīdzēs piena sūknis, kas ļauj regulēt laktāciju (mātes piena daudzuma palielināšanai vai samazināšanai). Problēma ir arī pārāk liels piena daudzums. Ja mātes piens tek pārāk strauji, mazulis var aizrīties un sākt rīstīties. Lai no tā izvairītos, sākumā ar piena sūkni vari atslauktnelielu piena daudzumu, bet bērnu pielikt pie krūts tikai tad, kad pienaplūsmair nostabilizējusies. 

Piena kanālu nosprostojums

Tas var būt saistīts ne tikai ar piena pārplūdi, bet arī krūts pietūkumu. Piena kanālu nosprostojumu var radīt arī bērna pārāk reta pielikšana pie krūts vai arī nepareiza zīdīšanastehnika. Pirms bērna pielikšanas pie krūts ar piena sūkņapalīdzību atslauc nelielu piena daudzumu – tādā veidā piena kanālu apvalks nedaudz mīkstināsies un mazulim būs vieglāk zīst.

Piena kanālu aizsērēšana

Piena kanāli aizsērē, ja krūšu atbrīvošana nav iespējama piena kanālā piespiešanās vai tajā esošā lipīdu noslāņojuma dēļ. Tomēr ir ļoti svarīgi regulāri zīdītmazuli un atslogot krūtis ar piena sūkņa palīdzību. Piena pārpalikumu vari uzglabāt gadījumiem, kad, piemēram, mazuļa aprūpi uzticēsi kādam citam. Savukārt bieža krūšu atbrīvošana no piena ātri var atrisināt piena kanālu aizsērēšanas problēmu. 

               20160412222451-75484.jpg

„Philips Avent Piena sūknis– iegādājies bez riska””

Pateicoties mūsu akcijai, 60 dienu laikā no pirkuma veikšanas, Tu vari piena sūkni atgriezt bez problēmām un papildu izdevumiem! Piena sūknim jābūt neatvērtā iepakojumā un jābūt saglabātam pirkuma čekam. Akcija ilgst no 2016. gada 11. aprīļa līdz 10. jūnijam un ir spēkā bērnu preču veikalos (detalizētu veikalu sarakstu skatiet www.philips.lv/akcija). Akcijas noteikumi atrodami www.philips.lv/akcija, kā arī pie pārdevēja.

Izvēlies savām vajadzībām piemērotu piena sūkni!

20160412222823-24713.jpg

Elektriskais krūts piena sūknis SCF332/01:

-                 aktīvi stimulējoša uzmava;

-                 viegls lietošanā, maz detaļu;

-                 kluss darbībā;

-                 viegla un ērta pamatne transportēšanai;

-                 komplektā ietilpst 125 ml Naturalsērijas pudelīte un knupītis

 20160412222854-96733.jpg

Manuālais piena sūknis SCF 330/20:

-                 neliela un viegla konstrukcija;

-                 ērta manuālā lietošana;

-                 vienkārša tīrīšana;

-                 komplektā ietilpst 125 ml Naturalsērijas pudelīte un knupītis.

20160412222921-47667.jpg

Manuālais piena sūkis ar uzglabāšanas trauciņiem, SCF330/13:

-                 neliela un viegla konstrukcija;

-                 ērta manuālā lietošana;

-                 vienkārša tīrīšana;

-                 3 piena uzglabāšanas trauciņi.

 

Nepieļauj, ka vienkārši atrisināmas problēmas traucē pavadīt lieliskus mirkļus ar mazuli! Pateicoties akcijai „Iegādājies bez riska”, piena sūkņa iegāde var būt pārdomāta, un pēkšņas nepieciešamības gadījumā tas vienmēr būs pie rokas.

Iegādājies bez riska!

Neatvērtā iepakojumā vari atgriezt preci 60 dienu laikā