Rīgā atvērts jauns zīdaiņu SPA – oāze vecākiem un viņu mazuļiem!

14. Jan 2019, 09:52 Baiba Altena Baiba Altena

Atnāc un sajūti kustību brīvību! Atklājot zīdaiņu SPA, šī gada janvārī, aicinām ikvienu interesentu, jo īpaši vecākus, pieteikties un atnākt uz “KM physio” fizioterapijas telpu, lai bez maksas iepazītos ar īpaši zīdaiņiem iekārtotu SPA - Brīvības gatvē 338. Iepazīšanās laikā tiks demonstrētas iespējas, kuras sniedz zīdaiņu hidroterapija jeb peldināšanas vanniņas. Īpaši rūpēsimies par mazuļu vecākiem, kuriem tiks pastāstīts un parādīts, kā hidroterapijas procedūras ļauj mazuļiem baudīt kustību brīvību.

Iepazīšanās ar zīdaiņu SPA noritēs sertificēta fizioterapeita Kristapa Mintāla vadībā, kurš ir arī fizioterapijas telpas “KM physio” idejas autors un īpašnieks.

Par zīdaiņu SPA Kristaps Mintāls stāsta: “Šāda veida fizioterapijas procedūras līdz šim Latvijā nebija pieejamas. Tas ir pirmais šāda veida fizioterapijas centrs Latvijā. Procedūras ir īpaši vērtīgas mazuļiem no 2  līdz 7 mēnešiem. Ūdens temperatūra vanniņā ir pietuvināta ķermeņa temperatūrai – 36 grādiem pēc Celsija. Ūdens nav hlorēts. Mazuļi atrodas vanniņā, bet paši vecāki tieši pie vanniņas. Vecākiem pašiem nav tajā jākāpj. Neliela izmēra vanniņā mazuļi jūtas daudz drošāk ne kā liela izmēra vai baseinā. Hidroterapija, dinamiski vingrojumi un masāža uzlabo mazuļa fizisko un emocionālo attīstību, labsajūtu un imunitāti, ļaujot vieglāk adaptēties jaunajiem dzīves apstākļiem. Īpaši svarīgi tas ir pirmajos dzīves mēnešos, kad mazulim ir nepieciešama fiziskā saskarsme ar vecākiem un to uzmanība, lai augtu un attīstītos. Mūsu telpā ir trīs šādas neliela izmēra vanniņas. Vienā pietiek vieta arī dvīnīšiem.”

Par zīdaiņu SPA
Izmantojot īpašas, neliela izmēra, masāžas vannas, kurās tiek peldināti mazuļi, tiek stimulēti zīdaiņa iekšējie orgāni. Fizioterapijas procedūras rezultātā tiek mazināts vai novērsts bērniņa nemiers, gāzu uzkrāšanās, kolikas, aizcietējumi un miega traucējumi.
Hidroterapijas laikā mazulim patiks nelielās telpas sajūta ūdenī. Tas atgādinās laiku, kad mazais atradās māmiņas vēderā. Zīdaiņa pelde pozitīvi ietekmēs bērna veselību un attīstību: sirds, asinsvadu un elpošanas darbību, kā arī uzlabos imunitāti. Uzlabosies zīdaiņa ķermeņa pozīcija, un tiks mazināti kustību traucējumi, ja tādi ir. 
Peldināšanas procedūru var papildināt ar ķermeņa masāžu, kuru vecāki paši var veikt savam bērniņam.

Janvāra mēnesī, ikvienam iepazīšanās nodarbības apmeklētājam, tiks piešķirta īpaša atlaide jebkuram izvēlētajam pakalpojumam, kurš tiks izmantots līdz 2019. gada 31. februārim!

Par “KM physio”
“KM physio”
ir jauns uzņēmums, kurš savu darbību uzsācis 2018. gada rudenī. Papildu zīdaiņu SPA pakalpojumiem, īpaši labiekārtotās telpās, ir iespēja saņemt arī fizioterapijas pakalpojumus pieaugušajiem. Klasisko masāžu, sporta masāžu ar rūdīta tērauda instrumentiem, kā arī individuālas vingrošanas nodarbības.
Neaizmirstiet arī par savu labsajūtu, kad kā vecāki būsiet noguruši no darbīgās ikdienas. Nāciet ar visu ģimeni un ļaujiet viens otram no tās atpūsties. Fizioterapija, masāža vai teipošana noteikti ļaus Jums uzlabot labsajūtu. 
Pieteikties var zvanot  vai rakstot privāti uz e-pastu.
 

Informāciju sagatavoja:
Sertificēts fizioterapeits Kristaps Mintāls / Telefona nr.: 27112229 / E-pasts: kmphysiolatvia@gmail.com
Adrese: Rīga, Brīvības gatve 338.
Facebook: kmphysiolatvia 
Instagram: kmphysiolatvia