Palīgs, kāds vajadzīgs ikkatram vecākam gada aukstajā sezonā

Palīgs, kāds vajadzīgs ikkatram vecākam gada aukstajā sezonā

19. Sep 2022, 09:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vairs nebūs tekošs deguns!

Kad tavs mazulis ir saaukstējies un cīnās ar aizliktu degunu vai iesnām, tas viegli var kļūt par problēmu visai ģimenei. Ja bērns nevar paēst vai normāli elpot,bērns var kļūt niķīgs. Turklāt, kad tava mazuļa deguns ir aizlikts naktī, viņš nevar pagulēt un jūs arī ne. Tavs mazais ļoti raud, kad viņam ir grūti elpot caur degunu, tā dodot tev signālu, ka kaut kas nav kārtībā. Protams, tu nevēlaties, lai tavs bērns ciestu, tāpēc mēģini mazināt viņa diskomfortu, kas slimošanas laikā kļūst par pilnas slodzes darbu.

Ja tavs bērns ir mazs bērns vai pirmsskolas vecuma bērns, tad tu ļoti labi zini, ka šie mazie pētnieki nekad nepārstāj skraidīt apkārt, neatkarīgi no tā, vai viņi ir saaukstējušies vai nē. Vari mēģināt rūpīgi sekot viņiem ar salvetēm un neļaut drēbēm un mēbelēm notraipīties ar puņķiem, taču jāatzīst – bērni prot atstāt savas klātbūtnes pēdas visnegaidītākajās vietās.

Tas ir grūts darbs tev. Vai tiešām tev ir jāzaudē miegs un jābūt bez enerģijas bērna saaukstēšanās dēļ?

Palīdzība jau ir pie apvāršņa!

Tā vietā, lai gaidītu, kamēr aizlikts deguns vai iesnas pāries pats no sevis, atvieglo simptomus ar mazuļu deguna aspiratora palīdzību. Šādi tu vari atvieglot bērnam elpošanu, atjaunot viņam labo garastāvokli un sniegt sev vairāk laika atpūtai.

Laimīgs mazulis = laimīga ģimene!

Iegādājies Nosiboo deguna aspiratoru, lai iegūtu uzticamu palīgu, iesnu ekspertu, kas būs pie rokas bērnu istabā un pat ceļojuma laikā.

Kāpēc Nosiboo?

Efektīvs

Nosiboo deguna aspiratori darbojas efektīvi, izvadot sabiezējušās gļotas no dziļajiem dobumiem, kas ne tikai atvieglo elpošanu, bet var arī novērst nopietnāku slimību attīstību.

Drošs

Visi Nosiboo deguna aspiratori ir medicīniskas ierīces, izgatavotas no nekaitīgiem materiāliem, kas padara tos drošus pat jaundzimušajiem. To sūkšanas jauda ir noteikta, pamatojoties uz starptautiskiem ieteikumiem.

Ērts bērnam

Pateicoties bērniem draudzīgajam dizainam, Nosiboo viegli iepatīkas. Paskaidro savam mazulim, kāpēc ir svarīgi tīrīt degunu, un iepazīstini ar lietošanu, izmantojot plīša dzīvniekus. Labs padoms: savam Nosiboo variet dot jautru vārdu (var nostrādāt arī vienkārši “Lācis” vai “Pingvīns”).

Viegli tīrāms

Colibri/Pingvīna galvu var izjaukt dažu sekunžu laikā. Nomazgā to daļas remdenā ūdenī ar šķidrajām ziepēm. Atstāj tās nožūt. Tas ir viss!

Viegli izmantot

Vienkārši pagriez slēdzi un esiet gatavi darbībai! Nav nepieciešami filtri.

Izmanto kodu NOSIBOOLV, lai saņemtu -15% atlaidi Nosiboo Pro vai Go. Kods ir derīgs līdz 25.09