Nomoka klepus vai bronhīts?

Nomoka klepus vai bronhīts?

03. Nov 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

foto: pexels.com

Klepus 

Klepus ir simptoms daudzām bērnu slimībām. Visā visumā klepus ir laba lieta, tas ir svarīgs reflekss. Klepus palīdz no elpceļiem izvadīt izdalījumus, krēpas, kaitīgās vielas, kas nokļuvušas organismā ieelpojot. Klepus dēļ vecāki bieži vien ir spiesti griezties pie ārsta. Tomēr vairumā gadījumu ārstēšanās notiek mājās. Arī saaukstēšanās pastāvīgs simptoms ir klepus, kas var turpināties tikpat ilgi kā citi simptomi.

 Bronhīts 

Akūts un hronisks bronhīts ir viena no visizplatītākajām elpceļu saslimšanām.  Pēc būtības tas ir bronhu gļotādas iekaisums. Visbiežāk slimo bērni no 2 līdz 7 gadu vecumam. Izplatītākie simptomi: sauss, neproduktīvs klepus, kurš ar laiku kļūst mitrs, ar lielu krēpu daudzumu atklepojot. Ne vienmēr ārstēšanai antibiotikas ir  nepieciešamas.

 

Ja jūsu bērnam ir klepus, var ieteikt sākt ārstēšanu ar dabīgas izcelsmes zālēm, šajā gadījumā ir piemērotas bezrecepšu zāles Umckalor® pilieni iekšķīgai  lietošanai, šķīdums.

Umckalor® pilienu aktīvā viela ir Pelargoniumsidoides 8,0gsakņu spirta izvilkums (1:10). Šim augam piemīt mukolītiskas, antibakteriālas, pretvīrusu, imūnmodulējošas un zarnu floru normalizējošas īpašības.

Umckalor® pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums ir homeopātiskas zāles pret klepu un saaukstēšanos. Tās lieto akūtu un hronisku infekciju, īpaši elpceļu un ausu, kakla, deguna infekciju (bronhīta, sinusīta, tonzilīta, rinofaringīta) gadījumā.

Vēlaties uzzināt vairāk par bronhītu vai saņemt padomu personīgi? Uzdodiet savu jautājumu www.veseliberni.lv

Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Bezrecepšu zāles. Reklāmas devējs – SIA „Mitela”.

Pieprasiet visās Latvijas aptiekās!

Šīs zāles vienmēr ir pieejamas “Homeopātiskajā aptiekā” (Lāčplēša ielā 7 vai Biķernieku ielā 12, Rīga).

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA  IR KAITĪGA VESELĪBAI

mamma88 mamma88 03. Nov 2018, 16:50

Nomoka klepus vai bronhits. Nenem piere, ved tik uz bernu darzu,staiga pa veikaliem un pa laikam kadu sirupinu uz dullo iedzer. Ta tagad "arste" jaunie vecaki.