Nike Well Festival: piedzīvo fitnesa enerģiju 16. martā H206 Kvartālā

Nike Well Festival: piedzīvo fitnesa enerģiju 16. martā H206 Kvartālā

13. Mar 13:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā pavasarī, 16. martā, sagatavojies piedzīvot neaizmirstamus brīžus un iemantot jaunu enerģiju H206 kvartālā, kur norisināsies Nike Well Festival. Pasākums sāksies plkst. 11:00 un turpināsies līdz 17:30, piedāvājot trīs zāles, kas būs piepildītas ar dažādām fitnesa nodarbībām un  treniņiem kā ķermenim, tā prātam un garam.

Viena no galvenajām pasākuma priekšrocībām ir iespēja, iegādājoties vienu biļeti, visas dienas garumā apmeklēt dažādas intensitātes fitnesa nodarbības Latvijas labākāko treneru vadībā. Piedalīšanās šajā pasākumā dod iespēju sasniegt gan fiziskus, gan garīgus sasniegumus, piedaloties un iegūstot pieredzi no dažādu jomu ekspertiem. Īpašs pārsteigums - divas nodarbības pasākumā vadīs arī Nike globālā trenera Aleksa Hipvella.

Fitnesa jeb Movement  zāle

NTC jeb Nike Training Club nodarbības tiek vadītas ar lielu dedzību un pieredzi, lai dalībniekiem sniegtu intensīvu un efektīvu treniņu pieredzi. NTC nodarbības vadīs vadošie treneri no MyFitness un Squad Hour sporta klubiem - Madars Frīdmanis, Kristaps Strods, Anna Vasiļeva, Marta Kalēja-Millere, Sandija Freimane, Viktorija Plivča, Una Pirktiņa un Aleksis Ērglis. Šīs nodarbības izaicinās tavu izturību un spēku, piedāvājot unikālu pieredzi ar dažādu intensitāti un treniņu stilu. Šajā nodarbību formātā piedalās dažādu disciplīnu eksperti, lai piedāvātu daudzveidīgas un aizraujošas nodarbības. - šo teikumu jādzēš

Ar enerģijas pilnu un pozitīvu pieeju, Madars Frīdmanis motivē dalībniekus sasniegt savus fitnesa mērķus. Viņa nodarbībās iekļauti dažādi treniņi, lai veicinātu gan izturību, gan muskuļu tonusu. Kristaps Strods piedāvā daudzveidīgus un intensīvus treniņus, kas balstīti uz funkcionālo fitnesu. Viņa nodarbības var ietvert kustību kompleksus, kardiovaskulāros treniņus un muskuļu nostiprinošus vingrinājumus. Anna Vasiļeva spēj apvienot dinamisko kustību ar koordinācijas un izturības treniņiem. Kā pieredzējusi trenere, Marta Kalēja-Millere var nodrošināt gan fiziskus izaicinājumus, gan garīgu relaksāciju. Viņas nodarbībās iekļauti dažādi fitnesa aspekti, sākot no jaudīgiem treniņiem līdz mierpilniem stiepšanās vingrinājumiem. Sandija Freimane koncentrējas uz funkcionāliem treniņiem, kas palīdz pilnveidot ķermeņa kopējo izturību un spēku. Viņas nodarbībās bieži ir iespējams atrast dažādus izturības un muskuļu treniņus. Ar mīlestību pret kustību koordināciju, Viktorija Plivča var piedāvāt nodarbības, kas uzlabo ķermeņa elastību un muskuļu tonusu. Una Pirktiņa ir pazīstama ar savu radošo pieeju treniņiem. Viņas nodarbības var ietvert dažādus mūzikas un kustību elementus, lai padarītu treniņu aizraujošu un motivējošu. Aleksis Ērglis fokusējas uz visaptverošu fitnesu, piedāvājot nodarbības, kas iekļauj gan kardiovaskulārus treniņus, gan muskuļu nostiprinošus vingrinājumus. Kā redzi, katrs no treneriem sniedz savu unikālo pieeju, tādējādi nodrošinot daudzveidīgas pieredzes dalībniekiem. - dzēšam

Garīgums un elpošana Labsajūtas jeb Mindfulness zālē

Mindfulness zāle Nike Well Festival laikā piedāvās dažādus aizraujošus treniņus un nodarbības, kas vērstas uz prāta un ķermeņa labsajūtu. Kristaps Pagils, pieredzējis mindfulness un elpošanas speciālists, piedāvās apzinātas elpošanas nodarbību jaudai un enerģijai. Šīs prakses mērķis ir uzlabot elpošanas tehniku, mazināt stresu un uzlabot kopējo labsajūtu. Zita Siliņa, Cigun eksperte, iepazīstinās ar šo ķīniešu praksi, kas apvieno kustības, elpošanu un meditāciju. Cigun palīdz veicināt enerģijas plūsmu un līdzsvaru ķermenī. Pauls Pujāts dalīsies ar zināšanām par bio-hacking, piedāvājot ieskatu veidos, kā optimizēt savu dzīvi, ēšanu un fizisko veiktspēju, izmantojot zinātniskus pieejas veidus. Sandra Sondore un Līna Krastiņa piedāvās YIN jogas nodarbību, kas koncentrējas uz ilgstošiem stiepšanās vingrinājumiem un dziļu relaksāciju. Skaņas dziedināšana papildinās šo pieredzi, radot harmoniju ķermenī un prātā.

Šīs nodarbības labsajūtas zālē piedāvās dalībniekiem iespēju atslābināties, iegūt dziļu atpūtu un atjaunot enerģiju un iegūt jaunast praktiskas, ikdienā pielietojamas zināšanas. Neskatoties uz dažādību, visi pasākumi šajā zālē tiecas uz kopējo labsajūtu un garīgo izaugsmi. Neatkarīgi no pieredzes līmeņa, dalībnieki būs aicināti atstāt aiz sevis stresu un iegrimt pilnīgā miera un apzinātības stāvoklī.

Kustības un mākslas apvienojums

Nike Well Festival piedāvā ne tikai tradicionālos treniņus, bet arī daudzveidīgas un inovatīvas nodarbības, lai apmierinātu ikviena dalībnieka intereses un fitnesa vajadzības. BODYART nodarbībās ar Artu Zaņuku, Anitu Rezervsku un Zigmundu Āboliņu atklāsi, kā savienot mākslu un kustību. Šīs nodarbības ne tikai uzlabos fizisko izturību, bet arī veicinās emocionālu izpausmi un kustību eleganci. Antigravity joga ir jaunievedums, kas ietver kustības gaisā, izmantojot īpašus iekarināmus tīklus. Jekaterina Grišakova no ZFIR Studio vadīs šo aizraujošo nodarbību, kas kombinē stiepšanās elementus, akrobātiku un funkcionālus vingrinājumus. Trenere Marta Kalēja-Millere aizvedīs dalībniekus ceļojumā Latīņamerikas deju ritmos. Šī nodarbība ne tikai uzlabos fizisko izturību, bet arī ievedīs dalībniekus dzīvīgajā un enerģiskajā latīņamerikāņu deju pasaulē. Verve treniņā ar Kasparu Ozoliņu, Santu Vulu un Andri Īviņu tiks pievērsta uzmanība dziļai muskulatūrai un prāta harmonizācijai. Šie treneri piedāvās dažādus vingrinājumus un tehnikas, lai stiprinātu ķermeņa pamatus, veicinātu kopējo labsajūtu un atslābinātos dienas beigās.

Dažādās nodarbības piedāvās jaunu redzējumu,kā izmantot kustību un fizisko aktivitāti, lai sasniegtu gan fizisku, gan garīgu līdzsvaru. Katra no šīm nodarbībām piedāvās dalībniekiem jaunas izjūtas un iespēju attīstīt dažādas fitnesa prasmes. Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis sportists vai tikai sāc savu fitnesa ceļojumu, šī daudzveidība garantēs, ka ikviens atradīs kaut ko sev piemērotu un aizraujošu.

Šajā notikumā ir ieguldīts liels darbs, lai piedāvātu daudzveidīgu pieredzi visiem pasākuma dalībniekiem. Lai iegūtu savu biļeti un piedalītos šajā neaizmirstamajā festivālā, apmeklē Nike Well Festival mājas lapu. Gatavojies piedzīvot fitnesa baudu un atklāt jaunus ceļus savas personīgās attīstības ceļā, jo izaugsme ir ne tikai fiziski, bet arī mentāli! 

Lai iegūtu savu biļeti un piedalītos šajā neaizmirstamajā festivālā, kā arī apskatītu detalizētu pasākuma programmu ieskaties: https://ej.uz/NikeWellFestival.

Uz tikšanos 16.martā Nike Well Festival!