Mazulītes Emmas TOP 5 rotaļlietas

Mazulītes Emmas TOP 5 rotaļlietas

21. Aug 2017, 11:46 elizabete.termane elizabete.termane

Ar savu pirmo ierakstu Māmiņu Klubs lapā gribēju padalīties ar TOP 5 rotaļlietām, kuras mazulīte Emma izvēlas šobrīd jau pusgadnieces statusā.

1. Žirafe Sofija  Kā mēs viņas saucam- mazā Sofija un lielā Sofija. Ļoti slavenas un daudz runātas un diskutētas rotaļlietas/graužammantas, ir daudz raksti par to labo un jau gadiem novērtēto un tik pat daudz par nekvalitatīvo un uzpūsto prestižu, bet arī mēs izvēlējāmies iegādāties to mazulītei un lielā Sofija ieņēma TOP 1 vietu jau no dzimšanas, vēl pirms mazulīte spēja satvert mantiņu, viņa skatījās uz Sofijas dizainiski pārdomāto seju un lielajiem melnajiem punktiņiem acu vietā un smaidīja un runāja ar to. Tagad, kad Emma jau zobu audzēšanas posmā, tad Sofija tiek kožļāta un zelēta no visām pusēm. Mazo Sofiju saņēmām pavisam nesen, un to parasti ņemam līdzi mašīnā, autosēdeklītī, viegli noturēt rokās un kopā ar ķēdīti var ilgi nodarbināt mazulīti. Sofijas ir viegli kopjamas un nopērkamas visos lielākajos bērnu veikalos. 

2. PlayGro bumba/grabulis  Šī bumba tiek ieteikta bērniem no 6+ mēnešiem, un Emmu tā spēj nodarbināt ļoti ilgi, gan iekšējās grabošās mazās bumbiņas, gan piestiprinātās mantiņas, gan spogulītis, kurā sevi ieraugot Emma smaida un smejas. Bumbu ir viegli satvert, daudzo faktūru dēļ un mazulīte to satver gan ar rokām, gan kājām, kā mērkaķītis. Bumba mums jau ir ilgu laiku, vēl pirms Emma sasniedza pusgadnieces statusu, bet tikai tagad tā ieņem TOP 2 vietu, jo attīstoties viņas mazajai motorikai, Emmas mīļākā nodarbe ir virpināt mazās piestiprinātās spirālītes, un to darot, viņa arī skaļi izsaka savu sajūsmu. Nopērkama lielveikalos un bērnu preču veikalos.

3. Wooly Organic graužamriņķis/rotaļlieta Lācītis  Šīs Latvijā ražotās rotaļlietas ir daudzu bērnu favorīts, un protams arī Emmas, tagad kad zobu augšana ir ikdiena, un smaganu kasīšana arī, tad viss kas palīdz remdēt niezi ir top'ā. Viegli noturēt mazajās rociņās un mīkstā rotaļlieta ļoti patīkama taustei un koka riņķis kurš apstrādāts ar bišu vasku smaganām. Tik pat ļoti iecienīta Emmai ir Funky Feet Rotaļlieta Kaķis, kurš ar savām dizainiski pārdomātajām garajām rokām un kājām ir viegli satverams un liels draugs mazulītei. Rotaļlietas nopērkamas woolyorganic.com lapā vai ļoti mīlīgā veikaliņā Miera ielā.

4. OBALL grabulis Varde   Ļoti pārdomāts dizains mazulītes rociņām, un kājiņām, kā jau minēju, viņa visu saķer kā mērkaķītis, tādēļ spēj ieķerties bumbas tīklojumā, tā pat arī pirkstiņiem, kuros viņa virpina mazos riņķīšus. Ja šobrīd Varde attīsta Emmas motoriku un tausti, tad vēlāk jau viņa varēs to ripināt un mest un darboties citās rotaļās. Nopērkama muki.lv veikalā.

5. Miega zaķis/māneklīša turētājs   Šis miega zaķis Emmai ir draugs gultiņā, viņa gan viņu nelieto kā miega mīļmantiņu, bet vairāk kā rotaļlietu ar kuru paspēlēties kad pamodusies labā garastāvoklī. Tad nu mums vecākiem šī mīlmantiņa ļauj mazliet ilgāk pagulšņāt, un arī 10 min ir patīkami. Tieši šis zaķis ir atceļojis no Francijas, bet, manuprāt, jebkura lupatmantiņa der šajā gadījumā.


mamma88 mamma88 21. Aug 2017, 12:29

Augsiet lielaki, topa bus viss cits(karotes,apavi utt),tik ne rotallietas berniem.