Lupilu mazgāšanās produktu izmēģināšana

Lupilu mazgāšanās produktu izmēģināšana

20. Dec 2022, 21:13 klav.v. klav.v.

     Pirms laiciņa mums tika dota iespēja izmēģināt Lupilu zīmola mazgāšanās līdzekļu produktus. Tad nu kastē saņēmām: mazuļa no galvas līdz kāju pirkstiem mazgāšanās želeju; mazuļu šampūnu; eļļu zīdaiņiem; vates kociņus; ultra sensitive mitrās salvetes.
     Vannošanās bērniņam ir katra vakara rituāls, un par cik mazuļa āda ir ļoti maiga, tāpēc mazgāšanās līdzekļu izvēlē pievēršam īpašu uzmanību. 
Dušas želejai bija patīkama smarža, nebija izteikta un spēcīga. Putoja ļoti labi, maigi un saudzīgi attīrīja mazuļa ādu.
     Šampūnam arī bija ļoti jauks aromāts. Tas maigi izmazgāja mazuļa matiņus, nekairinot bērniņa jutīgo galvas ādu. Pēc mazgāšanās matiņi bija zīdaini un mīksti.
     Pēc vanniņas mazulītim katru vakaru ir masāža ar eļļiņu, tad nu šoreiz izmēģinājām Lupilu eļļiņu, kas bija ļoti laba. Āda palika maiga, eļļiņa ātri iesūcās ādā, neuztraucoties par to, ka drēbītes paliks netīras.
     Izvēloties mitrās salvetes, man ir svarīgi, lai tām nav izteikta smarža, lai tās nekairina mazuļa ādu, un, lai tās neplīst, un ir viegli izņemt no iepakojuma.
Šīs ultra sensitive salvetes bija ļoti labas -  Mazuļa dupsis no tām neiekaisa, tās bija bez spēcīgas smaržas, un neplīsa, ņemot ārā no iepakojuma.
     Vates kociņi bija ļoti parocīgi un ērti lietojami, lai iztīrītu mazuļa austiņas. 
     Iesaku visām māmiņām izmēģināt Lupilu mazgāšanās produktus mazuļiem, jo tie lieliski kopj maigo ādiņu, un tiem ir ļoti draudzīga cena!