Lielā pastaiga 4 - Jēkabpilī

Lielā pastaiga 4 - Jēkabpilī

27. May 2013, 14:11 veesma veesma

Nu jau trešo gadu kā Jēkabpilī organizēju Lielo pastaigu. 

Ar katru gadu atsaucība paliek lielāka, un šogad uz Lielo pastaigu bija sanākušas 20 ģimenes, kopumā ap 60 dalībniekiem. Ļoti aktīvi bija arī tēti, daudzas ģimenes ieradās visi kopā.

Tā kā naktī bija lijis lietus un viss bija slapjš un mitrs, tad mūsu pastaigas maršruts un mērķis mainījās.

Sākumā man bija doma, ka mēs dosimies uz Mežaparku, kur ir ļoti jauka un sakopta atpūtas vieta ar bērnu laukumiņu, galdu, soliem un vietu ugunskuram.  Šeit bija paredzētas dažādas stafetes un izklaides bērniem un ģimenēm. Bet šis variants vecākiem diezko nepatika, teica, ka tur būšot daudz odu un slapjš, bet  varbūt nobijās no lielā ceļa gabala, līdz Mežaparkam jāiet kādi 2,5 km.

Tad izteicu variantu, ka varam tad doties pastaigā caur Vecpilsētas laukumu uz Vēsturisko tirgus laukumu, kurš ir jauki iekārtots, kur ir vides objekts zirgs ar ratiem un bērnu karuselis. Visi piekrita un mēs iepazinušies devāmies Lielajā pastaigā.

Nonākuši, kā mēs sakām pie zirga, izlēmām, ka šeit arī paliksim, jo cita parka tuvumā nav. Tad nu ķērāmies pie sarunām, kopēja plakāta zīmēšanas, SIA Dona sagādāto cepumiņu uzēšanas,  un katram bērniņam tika Cido suliņas paka, Laimas marcipāna batoniņš un končiņas. Biju sagādājusi zīmuļus, krītiņus un lapas, lai mazie varētu pazīmēt. Bērniem ļoti patika zīmēt.

Izpalika, gan lielākā daļa no domātajām stafetēm un citām aktivitātēm, jo šis laukums atrodas ceļa malā, bez nekāda nožogojuma, un bērni tomēr bija ļoti jāuzmana. 

Kopumā pasākums bija ļoti jauks un uz beigām pat sāka spīdēt saulīte.  Protams tika arī palaisti baloni gaisā, bet ne visi, jo daudzi mazie negribēja šķirties no saviem baloniņiem. Balonus šoreiz mums bija sarūpējusi pasākumu aģentūra Balonu Jampadracis.

Ģimenēm pasākums ļoti patika, daudzi nāca klāt un teica paldies, un ka šādu pasākumu vēlētos arī nākošgad. Un visslielākais prieks man bija, kad izlasīju zem savas galerijas draugos, sev veltītus jaukus vārdus - "Bez Vēsma jau nebūtu šis pasākums noticis, mums viņa tāda forša organizatore."

Liels paldies visām ģimenēm, kas atnāca uz šo pasākumu un mani atbalstīja. Kopā pavadītās divas stundas aizritēja ātri un nemanot.

Ļoti žēl, ka mūs neatbalstīja pilsētas dome, kā arī citi kurus uzrunāju bija ļoti pasīvi un nevēlējās atbalstīt.

Lielu, lielu paldies gribu pateikt pasākumu aģentūrai Balonu Jampadracis, SIA Dona, Radio 1 un personīgi Vladimiram Reskājam.

Vēsma 

P.S. Kā mums gāja skatieties foto.

20130520135922-85147.jpg

Iesūti reportāžu, kā Tev gāja LIELAJĀ PASTAIGA - 4 un laimē kādu no 50 balvām!

veesma veesma 27. May 2013, 23:12 iegrave

Liels paldies Tev par jaukajiem vārdiem!