Lai vasara bez raizēm - bezmaksas Luminor bankas karte bērnam ar iekļautu apdrošināšanu

Lai vasara bez raizēm - bezmaksas Luminor bankas karte bērnam ar iekļautu apdrošināšanu

13. Jun 2022, 09:44 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Piesakies bezmaksas Luminor bankas kartei bērnam ar iekļautu apdrošināšanu.

Bankas norēķinu konts un Luminor Debit karte bērniem ir bez maksas. Piesakoties līdz 24. jūnijam - bērns saņems arī bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu 3 mēnešus*.

Sava bankas karte bērnam palīdzēs iemācīties sajust atbildību par savu naudu, rēķināt un plānot finanses. Norēķini ar bankas karti ir ērti un droši, kā arī vecākiem ir iespējams sekot līdzi bērna tēriņiem un papildināt bērna kontu pēc nepieciešamības.

Ar savu jaunu maksājumu karti bērns varēs:

- veikt bezkontakta norēķinus veikalos vai iepirkties internetā

- izņemt skaidru naudu no bankomāta

- veikt naudas pārskaitījumus internetbankā vai mobilajā lietotnē.

Vecāki var noteikt limitus naudas pārskaitījumiem un pirkumiem, kā arī atļaut vai liegt bezkontakta maksājumus un pirkumus internetā.  Visas bērna darbības ar naudu būs ērti pārskatāmas internetbankā. 

Kā pieteikties?

Visērtāk pieteikties un atvērt kontu būs tiešsaistē. Lai atvērtu kontu savam bērnam, vienam no vecākiem, kuram ir konts Luminor bankā, tiešsaistē jāaizpilda pieteikuma anketa un tā jāparaksta ar elektronisko parakstu. Bankas konta atvēršana un maksājumu karte bez maksas ir bērniem un jauniešiem no 6 līdz 21 gada vecumam. Vecākiem, kuri vēl nav konts Luminor bankā, sākotnēji ir jāatver savs konts un pēc tam konts bērnam. Kontu atvēršanu var veikt attālināti vai klātienē – Luminor klientu apkalpošanas centros.

Nosacījumi:

* Lai saņemtu karti ar bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu, piesakies un atver savam bērnam kontu attālināti vai klātienē, kā arī pasūti Luminor Debit karti no 16.05. līdz 24.06.2022. Nelaimes gadījumu apdrošināšana bērnam būs spēkā visā pasaulē 3 mēnešus sadarbībā ar Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāli (Reģ. Nr.: 40103942087, adrese: Vienības gatve 87H, Rīga, LV-1004).

Uzzini vairāk par piedāvājumu un iepazīsties ar apdrošināšanas noteikumiem Luminor mājaslapā.