16.06 10:00-12:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 4
Pildot mūsu mazulītes albūmu, tikām līdz lappusēm, kur jāatstaj pēdiņas un plaukstiņas nospiedums. Šādi albūmi noteikti ir vairākiem bēbīšiem, tāpēc vēlos uzzināt citu māmiņu pieredzi - kāda veida krāsas esat izmantojuši šim darbiņam?
Paldies par info, meklēsim un mēģināsim 😉
Mēs biešu sulu izmantojām 😀 Nav varbūt tik koši, bet smuki tāpat.
Mēs arī pirkām tieši pirkstiņkrāsas grāmatnīcā .😀
Pirkstinkrasas