Komentāru KONKURSS: Kurp šogad plānojat aizceļot?

Komentāru KONKURSS: Kurp šogad plānojat aizceļot?

04. Jan, 12:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Runā, ka ratus jātaisa ziemā, bet kamanas - vasarā. Tāpat ar ceļojumiem - jo laicīgāk sāksiet tos plānot, jo ekonomiskāk izdosies rezerēt naktsmītnes, sagādāt biļetes lidojumiem.

Tāpēc, lai arī vasara šķiet vēl tik tāla, laiks sākt domāt par savām šīs vasaras brīvdienām. Pat tad, ja tās plānojat pavadīt tepat Latvijā vai Baltijas valstīs.

Tāpēc aicinām Tevi piedalīties konkursā un padalīties ar saviem šīs vasaras ceļojumu plāniem.

Tepat komentāros raksti, kurp šogad kopā ar ģimeni plānojat aizceļot?

Kādu transportlīdzekli izvēlēsieties, kad rezervēsiet savām brīvdienām naktsmītnes un uz cik dienām esat iecerējušies doties izbraucienā? Pastāsti arī, kādas aktivitātes ceļojuma laikā vēlaties iekļaut, kādas interesantas vietas iepazīt?

Vienam no komentāru autoriem dāvināsim balvu, kas mazākajiem pasaules pētniekiem palīdzēs labāk iepazīt brīnumaino dzīvnieku pasauli.

BALVA

Mana visupirmā enciklopēdija: Dzīvnieki

NO

Izdevniecības Egmont

20180103155111-21796.jpg

Balvas ieguvēju izlozēsim 15.janvārī.

Sanda M Sanda M 10. Jan, 10:33

Šogad esam apńēmuśies uzsākt jaunu tradīciju - jubilejas ceļojumi. Meitińai maijā paliek gadińš, tāpēc esam nolēmuśi to pavadīt kopīgā ğimenes ceļojumā. Izmēğināsim kaimińu Igauńu piedāvājumus ğimenëm. Dosimies ar maśīnu 3 dienu atpūtā

vilkate vilkate 09. Jan, 06:59

šogad ļoti gribu/gribam aizceļot pie jūras - tepat Baltijā - tik reti redzam to mūsu jūru, ka ik satikšanās ar to ir īpaša un raisa patiesu prieku 😀

bitite12 bitite12 09. Jan, 03:33

Uz Latviju! Viennozīmīgi! Šobrīd tā dzīvē iegrozījies, ka jādzīvo citā valstī. Naktsmājas meklēsim Liepājā, kā arī dzimtajā - Tukuma pusē 😀 Mazo, protams, ņemsim līdzi visur - šobrīd vēl vēderā, tāpēc tik mazu cāli nekur atstāt nevēlēsimies!
Šobrīd tā vien gribētos aplūkot Ziemeļu fortu krīzi, ko noteikti iekļausim savā vasaras maršrutā. Šogad visapkārt pa Latviju draugiem sadzimuši mazie - arī tos noteikti apciemosim! Plānā ir Tukums - Madona - Liepāja. Visas iespējamās dabas takas un purvāji, kur nebūs ierobežotas iespējas piekļuvei! Šobrīd ir sajūta, ka pa vasaru varēšu lidot! Naktsmājas tiks izvēlētas pie radiniekiem, kas ir gan Madonā, Liepājā, Rīgā, Tukumā, Jaunpilī. Izvēlēsimies, ticamākais, īrētu auto, jo ar mazo savādāk būs grūti pārvietoties! Pa vidu šim visam, jāpaviesojas arī kāzās pie draugiem Bauskā.
Tā kā šobrīd tik grūti tikt kur sirds aicina, tieši tāpēc tik mīļš un novērtēts ir katrs sīkums un nieciņš no dzimtās puses!

zacc zacc 07. Jan, 07:36

Uz Gruziju! Divatā. Ekskursijas meklēsim uz vietas, naktsmājas arī iepeiekš rezervēsim tikai pirmajām naktīm.
5gadus neesam bijuši divatā nekur ilgāk par pāris h! Ļoti gaidu šo ceļojumu, ceru atsvaidzināt attiecības.
Ar bērniem dodamies izbraucienos brīvdienās, Tērveti divreiz gadā apmeklējam. Neesam no tiem, kam ceļojumos viegli atteikties no kāda interesanta objekta apskates tamdēļ, ka bērni noguruši un kašķīgi. Nemīlam baseinus un pludmales stundām ilgi, turklāt jebkādos ūdeņos bērni vienalga jāpieskata. Siltās zemes gan gribu pašu bērnu dēļ - viņiem ļoti patiktu. To nākamgad, kad mazajam būs jau 3 un cerams būs vieglāk menedžējams.

lindacv lindacv 07. Jan, 09:28

Pēc ilgāka pārtraukuma atkal dosimies uz Ņujorku, bet šoriez savādāk, šoreiz ar mazo, šoreiz sautraukums divreiz vai pat daudz reiz lielāks.
Kā arī ir plāns apciemot arī Meksiku, bet tas tikai sapnītis dotajā brīdī. Sākumam jāiztur 9 h gaisā... Jau sāku domāt izklaides mazajam, uz to periodu būs (1.9)
Bet pēc dažām dienā plānojam doties uz Tartu.

Brīve Brīve 05. Jan, 01:39

Mums jau ir biļetes uz Ēģipti šomēnes, 7dienas uz kūrortu ar ūdens parku. Bērni pirmo reizi lidos (4,5h). Jā, mums ir trīs mazi bērni, jā, tas būs paliels izaicinājums, bet es to tik ļoti gribu. Gribas sauli, pludmali, īstu vasaru, vecākā meita 4gadniece pat nesaprot, kā tas ir, ka varēs peldēties katru dienu. Jūra viņai šķiet kā tāds īpašs pasākums kā teātris vai koncerts. Vasarā paceļosim pa LV pēc iesējas tuvāk dabai.

zane_zanīte zane_zanīte 05. Jan, 12:28

Rudenī plānojam aizbraukt uz Maroku, jo tur mūs varētu uzņemt draugu ģimene. Bet līdz tam gribētos aizbraukt uz Maltu, bet ne vasarā, jo tur būs traki karsts. Noteikti lidosim ar lidmašīnu - un tad jau uz vietas vai nu kāds īrēts auto vai tūres autobuss. Rudens brauciens varētu būt uz 7 -10 dienām. JA izdosies nomedīt kādas labas biļetes uz Maltu, tur noteikti ne vairāk kā 5-6 dienas. Jo valsts ir maziņa un pirmajam izbraucienam būs gana.
Jebkurā gadījumā - abos ceļojumos mērķis ir redzēt vairāk dabu, vairāk kultūru un satikt vietējos cilvēkus. Nekas ļoti strikti plānots netiks, jo ir mazs priekšnieks, kas visu noteikt, kā un kas būs.
Līdz šim ir bijis tā, ka apzinām vietas, kas būtu jāredz, bet aizlidojot uz valsti - tomēr vietējie pasaka priekšā, kas ir tas, kas tiešām būtu jāredz. Pirmajā dienā dabūjam ciet kādu vietējo iedzīvotāju, kādu tūrisma karti un tad jau saliekam plānus kopā. Šoreiz gan noteikti būs mazliet savādāk, jo plānots, ka dzīvošana būs uz vietas un tad no šī izejas punkta mērķis apskatīt tuvumā esošos objektus. Vienā vietā plānots bāzēties, lai mazajai peciņai mierīgāk. Redzēs vēl kā ies, jo plānojas pirmais brauciens trijatā ārpus Latvijas robežām.

Diina Diina 05. Jan, 11:23

Pagājušajā vasarā bijām uz Tērvetes dabas parku un Tērvetes taureņus apskatīt. Pārlicinājāmies, ka ar mūsu bērniem var un vajag ceļot. Tādēļ šogad ceram aizbraukt uz Klaipēdas pusi—delfināriju, jūras muzeju, dinozauru parku.

Co_ora Co_ora 05. Jan, 11:01

Ceru, ka vasarā izdosies daudz jo daudz paceļot pa Latviju (kaut vai ciemojoties dažādās Latvijās pusēs 'pieķert" klāt kādu apskates objektu! Gribu, lai vispirms apskatam savu zemi!

Iveta - tereeze Iveta - tereeze 05. Jan, 10:23

Jau kādu laiku ilgojos pēc atvaļinājuma un tradicionālā ģimenes ceļojuma. Šī gada ceļojums vēl nav izplānots, bet par cik Latvija krustām, šķērsām jau izbraukāta, tad doma ar auto aizceļot uz kaimiņzemi Lietuvu uz kādām divām vai trim dienām ar palikšanu kādā kempinga mājiņā.
Par cik dēliņam topā ir dinozauri un viņš bija sajūsmā pēc atrakciju parka ''Avārijas brigāde'' apmeklējuma, tad mūsu ceļš vedīs uz Lietuvas ''Dinozauru parku'', droši vien aplūkosim kādu muižu, labprāt aplūkotu Leļļu muzeju. Pērn bijām Preiļu Leļļu karaļvalstī - mums visiem tur ļoti patika un plus fotografēšanās skaistajos tērpos un frizūrās - iesaku. Un noslēgumā varētu aizdoties uz Latgali paciemoties pie radiņiem. Sanāktu neliels ceļojums pa Lietuvu un pa Latviju siltajā jūlija mēnesī.
Nu re sanāca nedaudz ieskicēt ceļojuma plānu, tagad tik kārtīgi jāapspriež ar ģimeni, jārezervē kāds namiņš un var sapņot par atvaļinājuma laiku - vasaru!

Cielavinna Cielavinna 05. Jan, 06:40

Ceļojumi gan lieli, gan mazi priecē sirdi, tāpēc šogad izbaudīsim gan Latvijas skaistumu, gan aizšausim līdz Tallinai martā, lai apskatītu krāšņās orhidejas, iespējams dosimies iekarot fjordus Norvēģijā un Jaungadu sagaidīsim Polijā. Ceļot vaiga visiem un ceļot var ar arī ar minimāliem līdzekļiem.

arule arule 05. Jan, 06:11

Šobrīd darbos esmu līdz ausīm, tāpēc domāju ka paceļosim vairāk vasarā, un kā jau par tradīciju mums ir kļūvis augustā braukt pie jūras un pa ceļam apskatīt ko jaunu 😀

Ievas_mamma Ievas_mamma 04. Jan, 07:11

No sirds ceru, ka šogad man beidzot izdosies paviesoties Norvēģijā, kur regulāri strādā draugs. Ja viss izdosies kā plānots, viņam būs jādodas 3 mēnešus turp strādāt, bet bez mums ar meitiņu nu nekādīgi. 😀 Tad nu mēs abas brauktu līdzi. 😀
Vēlos redzēt un Ievai parādīt kalnus, dabu kā tādu (tajā vietā ir tāda kārtīgi mežonīga Norvēģu daba), aļņus un briežus, kuru tur daudz. Varbūt pat ziemeļblāzmu?... Iespējams, atrastu iespēju izbraukt ar kādu kuģīti, kādā brīvdienā paklejotu pa kalnu pakājēm (ar mazu bērnu jau nekur neuzkāpsim). Ļoti gribētu iebraukt arī tuvējā pilsētā (Toromso) un iepazīt vietējos, viņu kultūru. Tā ir pamaza pilsēta ar apkaimi, kur katrs katru pazīst. Gribu iemācīties kādu frāzi viņu valodā. Un ļoti, ļoti saelpoties pilnu krūti viņu svaigo gaisu, kurš ir vēl veselīgāks par mūsējo! 😀 Turklāt - pieēst pilnu punci ar lašiem un forelēm, kā arī aļņa gaļu, jo tā visa tur ir daudz (īpaši, ja priekšnieks ir mednieks 😉 )
Ai, tik ļoti to visu gribas, īpaši tāpēc, ka nekur citur neesmu bijusi, kā vienīgi Lietuvā. Un līdz šim mums nav bijis neviena ģimenes ceļojuma. 😉

mamma27 mamma27 04. Jan, 02:45

Varbūt šovasar izdosies aizdoties uz Latgali.Ļoti daudz ko gribas apskatīt tieši Latgales pusē

lauvinja lauvinja 04. Jan, 02:04 zane j/i

Jā, Tērvetē rotaļlaukums ir fantastisks (pāris stundas tur vien paies nemaqnot), kā arī netālu no rūķu ciema, lēnām slejas rūķu pilsēta. Ļoti, ļoti jauka vieta laika pavadīšanai ar bērniem.
Mierīgi var pavaīd visu dienu, paņemt līdzi piknika grozu. Pēc dabas parka vēl var paviesoties pilskalnā, un ja vēl ir duka aizbraukt līdz Žagarei, kur netālu ir ezers ar smuku, sakoptu nelielu dabas taku un piknika vietām un peldvietu!

sandux sandux 04. Jan, 02:02

Mēs noteikti aibrauksim līdz Berlīnei, pie tam ar abiem bērniem. Domāju, ka bērniem tur būs, ko iesākt, bet nu smalkāk skatīšos, kad būs zināms, kad tas varētu notikt. Ļoti grbētos uz Legolandi pie pilsētas, bet bez automašīnas būs pagrūti tur tikt. Plānojam, ka lidosim ar lidmašīnu uz vismaz divām naktīm, paliekot (droši vien) apartamentos, bet nu skatīsimies izdevīgāko variantu.

1 2