Kā rotaļājas mazulis no dzimšanas līdz 1 gadam. Fizioterapeites Klaudijas Hēlas lekcija ONLINE 8.aprīlī

Kā rotaļājas mazulis no dzimšanas līdz 1 gadam. Fizioterapeites Klaudijas Hēlas lekcija ONLINE 8.aprīlī

02. Apr 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

"Līdz brīdim, kad bērniņš ir sācis rāpot, mēs visbiežāk vārdiņus "nē" un "nedrīkst" sarunās ar mazuli neizmantojam, jo bērni līdz rāpošanas uzsākšanai nav tik kustīgi, lai iekļūtu dažādās ķibelēs. Mēs viņiem piedāvājam rotaļlietas, kuras ir atbilstošas viņu vecumam, mēs mazo paceļam un noliekam tur, kur vēlamies un kur viņam ir droši, taču brīdī, kad bērns ir sācis rāpot, pasaule mājās pārvēršas un vārdiņa "jā" vietā mēs sākam teikt – nē, to neņem, nē, tur rāpot nedrīkst, nē, māmiņas kurpi, lūdzu, nebāz mutē, nē, tur ir elektrības vadi, šo sarakstu mēs varētu turpināt un turpināt,” novērojumos dalās Klaudija Hēla.

Taču kā, lai bērns attīstās, ja mēs viņam tik daudz un bieži aizliedzam atklāt un pētīt? Vai mums pašiem patiktu dzīvot vidē, kurā viss ir aizliegts? Atrisinājums ir pavisam vienkāršs – veidot tādu vidi, bērnam kurā mēs varam atļauties mazajam teikt "jā". Tai nav jābūt lielai vai plašai, tikai tādai, kurā saimnieks būtu pats bērns.

PIESAKIES LEKCIJAI ŠEIT->>>

To visu uzzināsi Māmiņu Kluba Vecāku skolas ONLINE lekcijā pie fizioterapeites Klaudijas Hēlas!

Praktiskajā online lekcijā uzzināsi:

  • Kādas ir bērna attīstības īpatnības un posmi pirmajā dzīves gadā? Kā noris psihomotorā attīstība un kā mēs varam bērnu atbalstīt ar rotaļām un vidi?
  • Kāda ir rotaļu patiesā nozīme bērna attīstībā?
  • Kā izvēlēties rotaļlietas bērnam? Ko mēs varam izmantot no sadzīves priekšmetiem? Kā veidot improvizētas, bērnam noderīgas rotaļlietas, nepērkot gatavās mantas veikalā?
  • Kā rotaļāties ar bērnu pareizi, atbilstoši viņa vecumam? Kā neiejaukties, bet novērot bērnu, viņu tikai atbalstot?
  • Kā iekārtot vidi  mājās tā, lai tā palīdzētu bērnam augt un attīstīties? Tai skaitā, atbalstīt viņa rāpošanas un staigāšanas mācīšanās posmus?
  • Attiecību veidošana ar bērnu un viņa personības un pašapziņas stiprināšana!

Lekciju vada fizioterapeite Klaudija Hēla

Kā notiks kursi tiešraidē?

  1. Lai piedalītos tiešraides lekcijā, jāveic pieteikums tabulā.
  2. Pēc pieteikuma saņemšanas Māmiņu Klubs atsūtīs priekšapmaksas rēķinu par 15.00 EUR, kas jāapmaksā līdz 02.04. plkst.12.00, atsūtot maksājuma uzdevumu uz sandra.livmane@maminuklubs.lv
  3. Pirms tiešraides uz e-pastu tiks izsūtīts tiešraides links, kurš aktivizēsies noteiktajā lekcijas sākuma laikā. Lekcijas sākums tiešraidē 13.00-14.30

Kad notiks?

08.04 13.00-14.30

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 15 par lekciju

Kas vēl būtu jāzina?

Pēc pieteikuma saņemšanas DIVU darba dienu laikā, Jums uz e pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins un informācija par lekcijas norisi.

Māmiņu Kluba Vecāku Skola piedāvā arī citas:

Māmiņu Kluba ONLINE lekcijas un nodarbības  

par topošiem un jaunajiem vecākiem aktuālām tēmām.

Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina iegādāties arī:

Māmiņu Kluba E- lekcijas

par topošiem un jaunajiem vecākiem aktuālām tēmām.

Arī turpmāk Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvās arvien jaunus kursus tiešraidē un kā video lekcijas! Sekojiet līdzi jaunumiem un esiet veseli!

 

PIESAKIES LEKCIJAI ŠEIT->>>