Ērta, viegla un patīkama pieniņa atslaukšana

Ērta, viegla un patīkama pieniņa atslaukšana

28. Jul 2022, 15:51 zane_r zane_r

Drusku ir žēl, ka tikai ar trešo bērniņu esmu atklājusi ideālo piena pumpīti. Tāpēc vēl jo vairāk gribu dalīties lieliskajā atklājumā, kas vēl kādai mammai varētu būtiski atvieglot dzīvi. Lai jūs nebiedē cena, tas ir absolūtu katra centa vērts! Ar Philips Avent produkciju jau esmu plaši pazīstama un nekas no tā nav licis vilties. Tāpēc zināms uzticības garants nelika ļoti šaubīties, iegādāties vai ne. Ar iepriekšējiem bērniem ļoti novērtēju Philips Avent manuālo piena pumpīti, jo darbu tas padarīja lieliski, taču lielākais mīnuss bija rokas nogurums no ilgstošās monotonās kustības. Tāpēc ar sajūsmu izbaudīju, ka Philips Avent elektriskais piena pumpītis visu izdara manā vietā. Varu atrasties ērtā pozā, nav jāliecas uz priekšu, varu tikmēr lasīt žurnālu vai skatīties seriālu un pieniņš pats tek pudelītē. Vai arī ar vienu krūti barot bērniņu un otru atslaukt. Un tas, ka pieniņš nekur nav jāpārlej ir superērti. Atliek tik uzskrūvēt uzgalīti, lai dotu bērniņam.

Īpaši jāuzsaka maigā iedarbība uz krūts galiem, kas ir ļoti būtiski. Krūšu galu stimulācija notiek maigi un netraumējoši, kā arī pats slaukšanas process nerada nepatīkamas sajūtas. Dažbrīd pat neticībā jāuzmet aci, vai tiešām pieniņš tek, jo tik nejūtami tas ir. Ar manuālo pumpīti tas noteikti nenotiek tik nemanāmi, savu roku ir grūtāk regulēt, bet šeit stiprumu vai maigumu var lieliski pielāgot. Ļoti to novērtēju.

Kā jau Philips Avent produkcijai raksturīgi - viss ir ērti un viegli izjaucams un izmazgājams. Arī uzstādīšana un salikšana ir ātra un vienkārša. Bet dizains patīkams acij. Sievietes noteikti mīl ar acīm, tāpēc tas nav mazsvarīgi.

Šobrīd visbiežāk izmantoju, kad jādodas ārpus mājas un bēbītis jāatstāj kādam citam, tad pirms došanās ar vienu krūti baroju bērniņu, otru pielieku pie pumpīša, ir lieliska laika ekonomija un arī pieniņš tiek atstāts iespējami svaigāks.