Elli un Itana piedzīvojumi: Attīstām mazuļus pēc Emijas Pikleres metodes

Elli un Itana piedzīvojumi: Attīstām mazuļus pēc Emijas Pikleres metodes

17. Mar 2016, 09:37 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba jaunā projekta ietvaros, seko arī tu Elli un Itana attīstībai! Sīkāk par projektu vari izlasīt ŠEIT>>.

ITANS

Atvērtā E.Pikleres metodes nodarbība Māmiņu Klubā sāk nest augļus.

Mamma iet pēc trauciņiem, vāciņiem un citām, interesantām virtuves lietām. Itans ar baudu pēta jaunos priekšmetus, apgūst to izskatu, krāsu, garšu..

20160316160443-88433.jpg

Tikai rotaļāties nākas, kad vecākais brālis guļ, jo Alans mums ir mazs pedants: traukiem ir vieta virtuvē, nevis tur, kur rotaļājas, ņem un visu saliek pa vietām :)

ELLI

Oficiāli paziņoju šo nedēļu par Māmiņu Kluba nedēļu! :) Vakar mēs atkal pabijām mājīgajās telpās. Šoreiz - iepazīšanās nodarbībā. Bija interesanti, pamācoši, un tas bija kas jauns. Interesants laika pavadīšanas veids,  - sēdi, vēro savu bērniņu, viņa uzvedību, rotaļas, izdari secinājumus un.. viss!

Nodarbības beigās fizioterapeite izsaka arī savus secinājumus, dod vērtīgus padomus. Uzzināju ļoti daudz ko jaunu par rotaļu vides iekārtošanu manam piecus mēnešus vecajam Ķirsītim. Iedvesmojos un jau šodien viņa spēlējas ar bļodiņām un vāciņiem :)

Tagad domāju, kā ierīkot viņai ne pārāk augstu pakāpienu - otro virsmas līmeni. Ko lai izmanto tādai lietai?

20160316160512-38362.jpg

Nu un ar dvīni Itanu satikāmies, komunicējām, priecājāmies viens par otru, un Elli pat neraudāja, kad Itans viņai aktīvi vēlās virsū, tikai pastiprināti vēroja draudziņu :) Viņi ir smieklīgi :).

PROJEKTU ATBALSTA

20160219181333-33810.jpg

zacc zacc 17. Mar 2016, 12:13

Es atvainojos, bet, ja popularizējat savu nodarbību, derētu to tomēr saukt pareizi. Citādi tas tā nenopietni izklaisās. Nav taču nekāds Piklers, ir Emmija Piklere, tātad Pikleres metode!