10.decembra VIDEOsaruna

10. Dec 2019, 12:57 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Decembrī, gatavojoties Ziemassvētkiem, mēs vēlamies tevi uz mirkli atraut no lielā skrējiena un uz brīdi aicināt pievienoties mums Māmiņu Kluba Online TV.

Vairāku stundu garumā satiec dažādu jomu speciālistus, gūt sev noderīgas atziņas un vērtīgu informāciju par mammas un bērna veselību, labsajūtu, kā arī mūsu ziķeru attīstību.

Kad mazais cilvēks ir pietiekami liels, lai pats sēstos pie galda, iepazīstoties ar plašo uztura pasauli, nākas piedzīvot arī momentus, kad vēders protestē. Tāpēc Māmiņu Kluba Online TV runāsim arī par bērna uzturu pēc viena gada vecuma un to, kā rīkoties, ja bērniņam ir kūtra vēdera izeja.

Visi esam dzirdējuši stāstus, ka māmiņas piens ir vislabākais mazulim. Tāpēc tiksimies, lai uzzinātu, no kā sastāv māmiņas piens, noskaidrotu, kas ir mātes piena oligosaharīdi, un kāpēc tie ir tik būtiski mazuļa attīstībā.

Tagad, kad laiks kļuvis pelēcīgāks un saulīte mūs lutina retāk, aktualizējies jautājums par D vitamīna pietiekamību organismā. Ņemot vērā, ka D vitamīns ir svarīgs kaulu veselībai, rūpējas par imunitāti, nav divu domu par tā svarīgumu un nepieciešamību. Raidījumā tiksimies ar LYL pārstāvi Munisi Lamberti, lai vairāk uzzinātu par bērniem piemēroto LYL SunD3 lietošanu, kas palīdzēs nodrošināt organismu ar vajadzīgo D vitamīna devu.

No veselības tēmas raidījuma laikā pievērsīsimies arī rotaļām. Tiksimies ar skolotāju Keitiju Maculēviču, lai runātu par bērnu attīstību un to, kā tajā savu artavu var sniegt arī rotaļas ar LEGO.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds, pateicoties jūsu atbalstam, ir palīdzējis vairākām ģimenēm un to turpināsim darīt arī nākotnē. Māmiņu Kluba Online TV tiešraidē varēsi uzzināt par Labdarības fonda paveikto šogad un nākotnes plāniem.

Bērni mīl kustību un mīl mūziku. To apvienojot, bērni attīsta savu radošumu, ļaujas savām emocijām. Kāpēc ir svarīgi bērniem ļaut darboties mūzikā un dejot, kāpēc ir būtiski vecākiem šajās aktivitātēs iesaistīties, stāstīs Māmiņu Kluba Vecāku skolas nodarbību "Bērni dejo"  vadītāja - deju un kustību terapeite – ārstniecības persona un funkcionālais speciālists Laura Freimane.

Tiekamies Māmiņu Kluba Online TV

10.decembrī jau no plkst. 10.00!

dandelion2013 dandelion2013 10. Dec 2019, 21:26

Jau kuraa tieshraide ar Ruutu ir ar loooti sliktu skanju, ja citi sizeti labi tad kad vinja runaa neko nedzird , diemzel.