Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Sieviešu Festivāls sveic 8.martā un dāvina BEZMAKSAS BIĻETES!

Steidz reģistrēt sevi un draudzenes! Svinēsim martu kā sievišķības mēnesi un tiekamies jau 25.martā, lai kopā ar simtiem dāmu visas dienas garumā baudītu dažādas izglītojošas lekcijas, meistarklases, konsultācijas un svētkus - mums visām kopā!

Vairāk kā 30 dažādu ekspertu, par veselību, sievietes ārējo un iekšējo pasauli, par pašizaugsmi un iespējām, ko sniedz dzīve, ja realizējam savu augstāko potenciālu - savu jauno, pavasarīgo ES!

Kāpēc Sieviešu Festivāls?

Jo tā jau ir pavasara tradīcija! Kopā ar draudzenēm, mammām, meitām, kolēģēm pavadītu vienu piepildītu dienu savai veselībai, skaistumam, izaugsmei, brīnišķīgā piejūras viesnīcā!

Kas Tevi sagaida šajā dienā?

  • 13 lekcijas uz skatuves, piedaloties dažādiem sieviešu ekspertiem- ārstiem, psihoterapeitiem, skaistuma ekspertiem un iedvesmojošām sievietēm!
  • Bez maksas ekspresdiagnostika un izmeklējumi sadarbībā ar MFD Veselības grupu!
  • Lielākie sieviešu pop-up kursi - iespēja iepazīties ar visdažādākajiem hobijiem, praksēm un idejām savai pašizaugsmei, vairāk kā 10 dažādās meistarklasēs!
  • Būs arī īpašs piedāvājums nakšņošanai viesnīcā Semarah SPA Hotel Lielupe, naktij no 25. līdz 26.martam, lai paildzinātu brīvdienas ar draudzenēm! Steidz rezervēt numuriņu ar 20% atlaižu kodu SF2023 šeit>>

Šoreiz Sieviešu Festivāla programmā liels uzsvars būs uz sievietes veselību un psiholoģiju - no matu galiņiem līdz papēžiem!

VIENA DIENA TAVAI VESELĪBAI, SKAISTUMAM, IZAUGSMEI!

Pārsteigumi, izlozes, dāvaniņas, iespēja nobaudīt, izmēģināt, iepriecināties! 

Pasākuma norises datums: 25.marts, no plkst.12-19

Vieta: Semarah Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala, LV-2010

 

Uz drīzu, pavasarīgu un spožu tikšanos!

Tavs Sieviešu Festivāls Organizē: Māmiņu Klubs

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena