Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Manikīrs un pedikīrs grūtniecēm un jaunajām māmiņām

Arī topošajām un jaunajām māmiņām jājūtas skaistām un mīlētām, tāpēc vajadzētu sevi palutināt arī ar skaistumkopšanas procedūrām. Tā kā diendienā Māmiņu Klubā viesojas desmitiem topošo māmiņu un arī jauno māmiņu ar mazulīšiem,kas apmeklē kā seminārus, tā vingrošanu, jogu un masāžas, tad nolēmām, ka laiks piedāvāt grūtniecītēm un jaunajām māmiņām arī manikīru un pedikīru!

20130407174707-20247.jpg


Kāpēc izvēlēties manikīru un pedikīru grūtniecības laikā?

Lai gan ir topošās māmiņas uztraucas,vai grūtniecības laikā ir droši veikt manikīru un pedikīru, mēs atbildam- jā, tas ir pavisam droši, ja vien dodies pie zināma speciālista, kurš instrumentus rūpīgi sterilizē. Turklāt grūtniecības laikā hormonu ietekmē nagi mēdz augt ātrāk un stiprāki,tāpēc izmanto šo priekšrocību!

Turklāt pedikīrs kājiņām pēdējā grūtniecības trimestrī var sniegt patiesu atvieglojumu kājām, paaugstinot cirkulāciju un samazinot pietūkumu, nemaz nerunājot par to,ka topošā māmiņa jutīsies skaistāka un pievilcīgāka ar sakoptām pēdām un nagiem.

Kāpēc izvēlēties manikīru un pedikīru jaunajām māmiņām?

Atzīsim, jaunajām māmiņām ir diezgan grūti atlicināt laiku,lai palutinātu sevi un savu ķermeni, jo jāizplāno, kam atstāt bērniņu pieskatīšanai, jāatslauc pieniņš un jāveic vēl citi sagatavošanās darbi. Māmiņu Klubā aicinām jaunās māmiņus uz manikīru vai pedikīru! Kamēr māmiņa tiks palutināta ar procedūrām un varēs izrunāt visus jautājumus un atbildes ar dūlu Kristīni Bērziņu, bērniņš līdzās mammai varēs padzīvoties uz mīkstās sedziņas un rotaļlietām.


Māmiņu Klubā manikīru un pedikīru veiks Kristīne Bērziņa- dūla un manikīre!

20130314144814-26262.jpg

Kā kosmētiķe  Kristīne Bērziņa strādā jau  6 gadus, vadot savu privātpraksi Jūrmalā un Rīgā. Pirms dēliņa piedzimšanas viņa strādāja ar grūtniecēm un jaunajām māmiņām- veicot skaistumkopšanas procedūras pie viņām mājās.

Pašlaik, lielu daļu Kristīnes dzīves aizņem mācīšanās Dūlu skolā, kā arī praktisko zināšanu apguve P.Stradiņa slimnīcā - dzemdību nodaļā - asistējot vecmātei dzemdībās, krūts barošanā, kā arī, sniedzot emocionālu atbalstu topošajām un jaunajām māmiņām. Kopš 2012. gada novembra, viņa konsultē grūtnieces individuāli, sagatavojot un atbalstot tās dzemdībās.

Procedūru laikā, kliente saņems ne vien kvalitatīvu pakalpojumu, bet arī emocionālu atbalstu, iespēju saņemt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par grūtniecību, dzemdību un pēcdzemdību periodu, kā arī nebūs jādomā par bērnu pieskatīšanu.
Procedūras laikā kabinetā valdīs mierīga un patīkama gaisotne, fonā skanēs mūzika un dzerot siltu tēju ikvienai no topošjām un jaunajām māmiņām būs iespēju atslēgties no ikdienas rūpēm un veltīt laiku sev!

Kad notiek?

Pirmdienās no 10.00 - 20.00

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, 1. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

Klasiskais manikīrs € 11  (ilgst līdz 1 h 15 min)

Klasiskais manikīrs ar "One STEP" gēla laku € 17 (ilgst 1 h 15 min)

Klasiskais pedikīrs € 25  (ilgst līdz 2 h)

Klasiskais pedikīrs ar "One STEP" gēla laku € 28 (ilgst 2 h 15 min)

Gēla lakas noņemšana € 1

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildi pieteikumu un Māmiņu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par procedūras laiku.

Sadaļā "piezīmes"atzīmē, kādai procedūrai vēlies pieteikties.

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena