Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Lielā Grūtnieču Diena Online - 5 lekcijas vienā dienā un dāvanas

27.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvā topošajām māmiņām lielisku iespēju vienas dienas laikā tikties virtuāli uz 5 lieliskām lekcijām par grūtniecību, dzemdībām, jaundzimušo un pēcdzemdību periodu!

Lielā Grūtnieču diena ir tiešraides izglītojošs pasākums teju 5 stundu garumā ar 5 dažādiem lektoriem, kas dos daudz iedvesmas un zināšanu topošajai māmiņai, turklāt,tas viss par 1 lekcijas cenu!

27.maija Lielās Grūtnieču Dienas tiešraides programmā:

11:00 - 12:00 - Lekcija "Pirmais kontakts ar jaundzimušo. Pirmie pieskārieni!” kopā ar populāro fizioterapeiti Klaudiju Hēlu. Šajā lekcijā uzzināsiet,kā veidojas jaundzimušā sajūtas un kā vecāki var veikt tādu aprūpi, kas atbalstītu un samīļotu jaundzimušo bērniņu! Iziesim cauri svarīgiem jautājumiem kā bērniņa sajūtas mammas vēderā, piedzimšana, nabas saites griešana, zīdīšana, pirmais kontakts, vēlamā attieksme pret bērnu aprūpes laikā.

12:10 - 13:10 - Praktiska nodarbība “Pārmaiņas ķermenī grūtniecības laikā. Kā justies labāk?” kopā ar jogas pasniedzēju un masāžas terapeiti Lieni Krauzi. Grūtniecības laikā ikviena topošā māmiņa piedzīvo ne tikai vizuālas, bet arī sajūtamas pārmaiņas ķermenī - bērniņam augot mainās smaguma centrs, savukārt hormonu ietekmē locītavas kļūst nestabilākas. Mugurā un citās ķermeņa daļās jūtamu diskomfortu var radīt ilgstoša staigāšana, stāvēšana un sēdēšana, kas būtiski ietekmē ne tikai fizisko, bet arī emocionālo labsajūtu. Laikus veikta profilakse - izpratne par grūtniecības ierosinātajām pārmaiņām ķermenī, regulāri vingrinājumi un masāža var uzlabot kopējo veselības stāvokli, tāpēc nodarbības laikā aplūkosim būtiskākās fizioloģiskās pārmaiņas grūtniecības laikā, iemācīsimies vienkāršus un viegli izpildāmus vingrinājumus sāpju un diskomforta novēršanai.

13:20 - 14:20 - Lekcija “Kā atslābināties nesāpīgākām un dabiskākām dzemdībām?” kopā ar vecmāti Lieni Draugu. Lekcijā aplūkosim, kā trenēties dzemdību procesam jau grūtniecības laikā; kā sevi noskaņot dzemdībām; kā iemācīties pareizi elpot un atslābināties!

14:30 - 15:30 - Lekcija  “Māmiņas pašaprūpe pēc dzemdībām” - kopā ar dūlu un vecmāti Līgu Giniborgu. Lekcijā uzzināsiet, kas ir grūtniecības 4.trimestris jeb pēcdzemdību periods? Kas šajā laikā notiek ar māmiņu fizioloģiski un psiholoģiski? Kā izveidot savu pēcdzemdību atjaunošanās plānu? Kādas lietas un notikumi būs raksturīgi jaunās mammas ikdienā pēc dzemdībām? Kā ar to tikt galā? Praktiska un iedrošinoša lekcija no sirsnīgās dūlas un vecmātes Līgas, kas vienmēr iedvesmo un nomierina!

15:35- Lekcija "Ādas kopšana grūtniecības laikā"- ar skaistumkopšanas speciālisti Kristīni Miķelsoni- Lipšāni. Lekcijā uzzināsiet, kā mainās āda gaidību laikā un kā tikt galā ar tādām izmaiņām kā strijas, pigmentācija, celulīts. Droši uzdodiet jautājumus, jo viena no jums saņems jauku dāvaniņu no GMT  Beauty!

Visas dienas ONLINE konferences cena ir 20.00 EUR.

Pasākuma ieraksts būs pieejams 24 stundas.

Lekcijas laikā māmiņas varēs uzdot savus individuālos jautājumus, uz kuriem speciālisti tiešraidē sniegs atbildes!

Piesakoties Lielajai Grūtnieču dienai saņemsi e-pastā priekšapmaksas rēķinu un skaties tiešraidē, uzdodot savus jautājumus!

Visas Lielās Grūtnieču Dienas dalībnieces piedalās konkursā, kurā varēs laimēt dāvanas no mūsu atbalstītājiem

 

Grūtnieču Dienas ir lieliska Māmiņu Kluba tradīcija, kurā par vienas lekcijas cenu reizi mēnesī piedāvājam satikt vairākus labus speciālistus ar noderīgām lekcijām par grūtniecību, dzemdībām, mazuli!

Priecāsimies tikties 27.maijā ONLINE!

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena