Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Joga topošajām māmiņām ar jogas pasniedzēju Jekaterinu Habelašvili

Joga grūtniecēm ir īpaši atlasīts asanu un elpošanas tehniku kopums, kas palīdz rast harmoniju šajā apbrīnojamajā dzīves posmā. 

Jogas nodarbības topošajām māmiņām:

  • palīdz sagatavoties dzemdībām
  • ​​​uzlabo asinsriti iegurnī - tas ir pamats veselīgai mazuļa attīstībai
  • uzlabo gremošanu – īpaši svarīgi trešajā grūtniecības trimestrī 
  • padara iegurni kustīgāku - maigākai atvēršanai dzemdību laikā
  • noņem gandrīz jebkuru diskomforta sajūtu organismā
  • uzlabo kustību procesus ķermenī un palīdz izjust iekšējās  sajūtās

Par pievienošanos topošo māmiņu jogai

Drošākais veids, kā nodarboties ar jogu grūtniecības laikā, ir darīt to ar citām topošajām māmiņām. Būtiski apmeklēt nodarbības, kuras pasniedz sertificēts jogas pasniedzējs, jo viņš pārzina īpašās pozas, no kurām jāizvairās un uz kurām koncentrēties gaidību laikā. 

Kas jāzina par jogu grūtniecības laikā

Joga noteikti ir līdzeklis atpūtai, tāpēc nav pamata sevi piespiest darīt kaut ko, kas topošajai māmiņai nebūt nav veselīgi. Tāpat jāatceras, ka lai gan ir daudz priekšrocību gaidību jogai, topošajām māmiņām atsevišķi jogas veidi nav piemēroti. 

Ja ar jogu neesi nodarbojusies pirms tam, grūtniecības laiks ir lielisks laiks, lai to sāktu, jo pozas ir vienkāršākas nekā vari iztēloties, nodarbības būs maigas un lēnas, jogas pasniedzējam pielāgojoties katras topošās māmiņas spējām.

Kad sākt nodarboties ar jogu grūtniecības laikā?

Labākais laiks, lai sāktu praktizēt jogu, ja iepriekš tas nav darīts, ir otrajā trimestrī- sākot no 12.grūtniecības nedēļas. Jogas vadlīnijas iesaka nemēģināt jogas pozas 1.trimestrī, ja vien neesi ar jogu nodarbojusies jau pirms tam. Tāpat sākot no otrā grūtniecības trimestra jutīsi spēku un enerģijas pieplūdumu. 

Nodarbības vada Jekaterina Habelašvili, diplomēta grūtnieču jogas pasniedzēja, ajurvēdas, aromterapijas un meditāciju dzemdībās speciāliste.

Es esmu mamma un sieva un esmu izceļojusi visu pasauli, kas mani atveda pie holistiskās pieejas veselībai. Es palīdzu mammām gatavoties tikšanās ar bērniņu izmanojot dažādus paņēmienus - lai dzemdības norit pēc iespējas vieglāk un patīkamāk.

Kad notiek?

Ceturtdienās plkst. 10.00-11.00

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 15 par vienu nodarbību, € 50 par 4 nodarbībām

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena