Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Iedvesmas Klubs sievietēm - Attiecības. Robežas. Uzplaukums

Iedvesmas Klubs ir jauna  izaugsmes telpa sievietēm, kas attīstījusies Māmiņu Kluba paspārnē! Katru mēnesi tiekamies sieviešu apļos, kas veltīti mūsu iekšējam spēkam, izziņas priekam un dziļākām attiecībām pašām ar sevi.

25.janvārī Māmiņu Kluba telpās, Rīgā, Vīlandes ielā 1 aicinām uz atkalsatikšanos (vai varbūt Tu pievienosies pirmo reizi!), lai ar dažādām metodēm, sirsnīgām sarunām un dalīšanos, šķetinātu tik būtisko attiecību jautājumu.

Meistarklasē “Attiecības. Robežas. Uzplaukums” runāsim par to, kā mēs pašas varam izveidot savas veselīgās robežas, lai attiecības mūsu dzīvēs veidotos veiksmīgākas un uzlabotos to kvalitāte.

Meistarklasē runāsim par to, kā novērtēt savu esošo attiecību kvalitāti?

Kā apzināt savas personīgās robežas un kādēļ svarīgi tās speciāli “nesargāt”, - jā, tieši tā, nesargāt, taču saglabāt un tiekties uz cieņpilnām un augstvērtīgām attiecībām un attieksmi vienam pret otru.

Runāsim arī par to, kā mēs pašas pieļaujam nevērīgu un nevērtīgu attieksmi pret sevi, ikdienas komunikācijā samazinot savu vērtību pašas to it kā nemaz negribot.

Ar psiholoģiskām un koučinga metodēm apzināsim gan esošo gan vēlamo attiecību kvalitāti un vērtību, strādāsim ar savu resursu veiksmīgu attiecību veidošanā.

Vakarā, kas būs veltīts par un ap attiecībām, no sirds izrunāsimies, bet ne tikai - pārmaiņu treneres - Rita un Sandija, dalīsies metodēs, kas palīdzēs izprast savu attiecību paternus un pavērs iespēju mīlēt daudz brīvāk, vienlaikus saglabājot sevi.

Attiecību jautājums sievietēm vienmēr ir bijis viens no centrālajiem punktiem dzīvē - vai tās būtu ilgstošas partnerattiecības un ģimene, vai vēlēšanās atrast sev piemērotu partneri. Vēlme, kas daudzos gadījumos nemaz nepiepildās. Vienlaikus, attiecības ir mīlestība un arī ciešanas. Pat pēc it kā veiksmīga sākuma tajās nereti iezogas krīzes, nelaimīguma un sprosta sajūta. Tas var būt kā apburtais loks, no kura grūti paskatīties ārpus, ieraudzīt sevi no malas. Iedvesmas Kluba vakarā būs laiks attiecību anatomijai un vīzijas veidošanai- kādas attiecības ir patiešām vajadzīgas man -  šeit un tagad?

Iedvesmojies! Izglītojies! Uzplauksti kopā ar Iedvesmas Klubu sievietēm Māmiņu Klubā!

Dalībnieču skaits 25.janvārī: 10 sievietes

No plkst.19:15 - 21:30

Biļetes: 35.00 EUR

Kluba satikšanos vadīs personības izaugsmes koučs Sandija Salaka un pārmaiņu pavadone Rita Riekstiņa.

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena