Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Grūtnieču vingrošana ar fizioterapeiti Agitu Zariņu

Vingrošanas nodarbība, kuras laikā Tu uzturēsi aktīvu dziļo muskulatūru, trenēsi plecu daļu un rokas, aktivizēsi kāju muskulatūru, izmantosi elpošanas vingrinājumus, mācīsies strādāt ar iegurņa pamatnes muskulatūru, izpildīsi daudz un dažādus stiepšanās vingrinājumus un apgūsi relaksācijas pozas fizioterapeita vadībā.

Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt interesantus faktus par mazuļa attīstību mammas vēderā un to, kam jāpievērš uzmanība katrā no grūtniecības trimestriem teorijas daļā. Izrunāsim to, ko labāk darīt, un no kā izvairīties grūtniecības laikā fizisko aktivitāšu laikā.

Mācīsimies atslābināt tās ķermeņa daļas, kurām vingrinājumā nevajadzētu strādāt un apgūsim korektu vingrinājumu izpildi. Šāda nodarbība pozitīvi ietekmē pašsajūtu, var samazināt muguras sāpes un krustu kaula sāpes, novērst aizcietējumus, mazināt kāju tūsku un kavēt striju veidošanos, atbrīvot emocionāli, novērst diastāzes veidošanās risku kā arī palīdz cīnīties urīna nesaturēšanu grūtniecības laikā.

Nodarbības Māmiņu Klubā vada fizioterapeite Agita Zariņa

Nodarbībā tiek izpildīti vieglas/vidējas slodzes vingrinājumi, atkarībā no sagatavotības un grūtniecības nedēļas. Katrai grūtniecei var tikt piedāvāti pielāgoti vingrinājumi, ja dotās darbības kādu iemeslu dēļ nav izpildāmas.

Ja Tev ir kāda diagnoze, slimība vai stāvoklis, kas varētu traucēt treniņa gaitā izpildīt dotos vingrinājumus, lūgums, par to informēt pirms nodarbības.

Kad notiek?

Pirmdienās 10.30-11.30.

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 12 par vienu nodarbību, abonements - € 40 par 4 nodarbībām

Kas vēl būtu jāzina?

Nodarbība ir fiziski aktīva, tāpēc pirms dodies uz nodarbību, būtu vēlams konsultēties ar ārstu par vingrošanas uzsākšanu. Vingrošanu ieteicams sākt no 12.grūtniecības nedēļas.

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena