Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Grūtnieču diena

Rudens iesācies ar lietavām, kas nozīmē, ka gribas vairāk laika pavadīt telpās, ar karsti kūpošu tējas vai kafijas tasi rokās izzināt visas aktualitātes, kas saistās ar bērniņa gaidīšanas laiku, dzemdībām un posmu pēc tām,kurā viss ir jauns, nezināms un galvā nemitīgi raisās domas- Vai es daru pareizi? 16.oktobra Grūtnieču diena būs kā svaiga iedvesma, jo runāsim gan par jautājumiem, kuri ir TOP pieprasītākie mūsu Grūtnieču dienās, gan par tendencēm, kas lēnām ienāk aktualitāšu sarakstā un pašreiz nākas sastapties ar zināmu skeptisma devu.

20160601153825-79811.jpg

Grūtnieču dienas programma :

12.15-13.15  Drošas skaistumkopšanas procedūras gaidību laikā

Gaidību laikā topošās māmiņas uzplaukst un gribas starot ne tikai sajūtu līmenī,bet arī izskata ziņā, tāpēc Grūtnieču dienā pieskarsimies tādai būtiskai tēmai kā skaistumkopšanas procedūras grūtniecības laikā. Topošās māmiņas bieži satraucas un vaicā, vai procedūras, kas veiktas pirms gaidību laika ir tikpat drošas vai drīzāk vajadzētu meklēt kādas alternatīvas. Sertificēta kosmetoloģe Natālija Kirjuhina pastāstīs par ieteicamajām procedūrām topošajām māmiņām un tām, kuras nevajadzētu apmeklēt.

13.30-14.30 Meditācija gaidibu laikā

Audzēt sevī mazu cilvēkbērnu – tas ir prieks un liela laime. Tomēr līdz ar prieku var nākt arī dažādi stresi, piemēram, bērnistaba vēl nav iekārtota, mazulītis kustas mazāk nekā draudzenei utt. Bez rūpēm un komforta, ko sniedz apkārtējā ģimene, ir svarīgi, lai topošā māmiņa arī pati pēc iespējas spētu sabalansēt savu personības, fizisko un garīgo laimes sajūtu. Tā var būt ne tikai mierinoša pieredze, bet arī veicinās bērniņa attīstību. Meditācija ir viens no instrumentiem, kas var palīdzēt šajā periodā, palīdzot atbrīvoties no stresa, samazinot nepatīkamos grūtniecības laika simptomus, veicinot skābekļa piegādi mazulītim. Grūtnieču dienā viesosies Geštaltterapijas praktiķe Ilze Pavasare ar teorētisku ieskatu un praktiskiem meditācijas piemēriem.

14.45-15.45  Bēbīša pūriņa sarūpēšana

Šķiet, kur vēl vienkāršāks darbiņš kā mazuļa pūriņa sarūpēšana, kad veikalu plauktos ir pieejamas iedomājamākās un neiedomājamākās lietas, ko var izmantot mazuļa aprūpē. Mammām, kuras gaida pirmos bēbīšus, pēc bērniņa piedzimšanas nākas saskarties ar atklāsmi, ka sapirktst tomēr ir pārāk daudz un pārāk nepraktiskas lietas, tāpēc šāds ceļvedis, kas palīdzētu ieteikt un nekļūdīties, sarūpējot mazuļa pūriņu, ir īpaši nepieciešams. Ārste Irēna Putniņa, kura pati izaudzinājusi savus bērnus un nu auklē arī mazbērnus zina gan par aktualitātēm bērnu preču plašajā klāstā un zina noslēpumus, ko atklās arī citām topošajām māmiņām.

16.00-17.00 Hipnotiskas dzemdības- vai tas ir man?

Dzemdības, izmantojot hipnozi ir piemērotas gandrīz katrai grūtniecei, kura ir gatava apgūt šo dzemdību tehniku iepriekš, nevis pēdējā brīdī mācīties elpot vai sevi mierīgi noskaņot. Dzemdības ar hipnozi ir darbs ar savu ķermeni, zemapziņu un apziņu, kā arī spēju mācīties veidot kontaktu ar mazulīti, iegūt zināšanas un pēc tam tās pielietot arī praksē. 16.oktobrī Grūtnieču dienas ietvaros Māmiņu kluba Vecāku skolā ikvienai topošajai māmiņai būs iespēja tikties ar vecmāti Aiju Mikovu, kura savā praksē izmanto arī hipnozi kā dzemdību sastāvdaļu.

Kad notiks?

16. oktobrī 12.15-17.00

Kur notiks?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 25

Uz tikšanos Grūtnieču dienā! Būs kafija/tēja, uzkodiņas un foršas dāvaniņas no mūsu atbalstītājiem!

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena