Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Grūtnieču diena

Šajā gadā atsākam Grūtnieču dienas,  kur dienas laikā iespējams satikt dažādus speciālistus, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, iepazīties ar citām māmiņām, baudīt sarūpētos gardumus un priecāties par dāvaniņām!

GRŪTNIEČU DIENAS PROGRAMMA

 

12.30-13.30 Ādas kopšanas grūtniecības laikā un pēc tās

Grūtniecības laiks ienes pārmaiņas dzīvē, ikdienā un arī ķermenī. Grūtniecības laikā mūsu ķermenis ievērojami mainās, jo bērniņš aug un līdzās tam aug arī mūsu punča apkārtmēri. Tā kā tas viss notiek ļoti strauji, mūsu ādai tas ir nopietns pārbaudījums un bieži vien rodas dažādas problēmas. Kosmētiķe ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Terēze Beļkova lutinās topošās māmiņas ar padomiem, kā parūpēties par ādu gaidību laikā un pēc tam- strijas, izstaipīta āda.

13.45-14.45 Dzemdību fāzes

Dzemdību fāzes var būt Tavs palīgs dzemdību procesā, ja apzinies, kas ar Tavu organismu un bērniņu notiek katrā no tām. Ja grūtniecība ir noritējusi normāli un ginekologs vai vecmāte ir likusi gaidīt dzemdību sākumu, tad topošā māmiņa to arī dara. Parasti tas notiek laikā no 38 līdz 42 nedēļai, kad ķermenis sāk izdalīt hormonus, kas liek dzemdei sarauties, radot kontrakcijas. Kā tad zināt, ka dzemdības ir sākušās? Kādas ir dzemdību fāzes? Kas notiek katrā no šīm fāzēm? Grūtnieču dienā sarunāsieties ar ginekoloģi, dzemdību speciālisti, ārsti rezidenti Katrīnu Puriņu- Liberti.

15.00-16.00 Mazuļa pūriņš

Veikalu plaukti ir piepildīti ar dažādiem jaundzimušo apģērbiem, gultiņām, ratiem, sedziņām, māneklīšiem,pumpīšiem un citām lietām, kas var noderēt, auklējot un audzinot mazulīti. Bet vai vienmēr tas ir nepieciešams, diez vai. Par to šajā Grūtnieču dienā savā pieredzē un novērojumos dalīsies ārste Irēna Putniņa. Droši sagatavojiet savus jautājumus, lai noskaidrotu,vai noskatītās lietiņas ir vērts iegādāties!

16.15-17.30 Kā atgūties pēc dzemdībām

Laiks pēc dzemdībām ir piepildīts ar neskaitāmiem jauniem pienākumiem, kas jaunajai māmiņai nu ir jāpaveic. Bet kur paliek pati sieviete un viņas vajadzības, veselība? Grūtnieču dienā fizioterapeite Kristīne Asonova izstāstīs un parādīs, kādi paņēmieni jāievieš ikdienas aktivitātēs, lai stiprinātu savu ķermeni un atgūtu veselību pēc dzemdībām.

Kad notiks?

29. janvārī plkst. 12.30-17.30

Kur notiks?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 25

Uz tikšanos Grūtnieču dienā! Būs kafija/tēja, uzkodiņas

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena