Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Grūtnieču diena vecā

Gaidību dienas Māmiņu Klubā notiek katru mēnesi,kur vairāku stundu programmā brīvā atmosfērā iespējams tikties ar dažādiem speciālistiem, izzināt jaunākās tendences, kas saistītas ar bērniņa gaidīšanas laiku un sevis lutināšanu gaidību laikā

20130214153205-95010.jpg

GRŪTNIEČU DIENAS PROGRAMMA

Kā veidot saikni ar mazuli puncī

14.00 

No brīža, kad uzzinām, ka mūsos aug jauna dzīvība, mums ir iespēja sniegt gaidāmajam bērniņam visu savu mīlestību. Vēl māmiņas puncī esot, mazulis sajūt to, ka mēs viņam pieskaramies, glāstot savu vēderu, visbiežāk bērniņš atbild uz šīm sajūtām ar maigām kustībām. 25.marta Grūtnieču dienas ietvaros ar perinatālo psiholoģi Mirdzu Liepiņu uzzināsim,kā mēs varam sajust, ka ar bērniņu gaidību laikā viss ir labi, kā mēs varam sazināties ar savu mazulīti puncī; vai bērniņš mūs dzird; kādas ir bērniņa sajūtas pēc dzimšanas.

Ādas kopšana gaidību laikā

15.15 

Grūtniecības laikā mūsu ķermenis ievērojami mainās, jo bērniņš aug un līdzās tam aug arī mūsu punča apkārtmēri. Tā kā tas viss notiek ļoti strauji, mūsu ādai tas ir nopietns pārbaudījums un bieži vien rodas dažādas problēmas.

Visbiežākās sūdzības ir par striju veidošanos, ādas sausumu un apsārtumu, kā arī tās lobīšanos. Grūtnieču dienas laikā kosmētiķe Natālija Kirjuhina atklās knifiņus, kas jāievēro veicot ikdienas higiēnu,rūpējoties par ādu gaidību laikā, ieteikumus, kā izvairīties no strijām, kā arī parādīs praktisksu piemērus, kā mājās sevi var izmasēt katra topošā māmiņa, lai palutinātu sevi un izvairītos no tūskas.

Dzemdību fāzes: kā sākas un ar ko beidzas dzemdības

16:30

Katrs mazulis pasaulē ierodas unikālā veidā. Tieši šī iemesla dēļ nākas dzirdēt tik daudz un dažādu dzemdību stāstu. Bet kā pateikt, kā varētu norisināties gaidāmās dzemdības? Dūla starptautiskā apmācībā Katrīna Puriņa Grūtnieču dienas laikā atklās topošajām māmiņām visu par dzemdību procesu- sākot ar latento fāzi un beidzot ar izstumšanas periodu, kurā bērniņš ienāk šajā pasaulē. Bet vai ar to brīdi beidzas dzemdības, kas seko pēc tam un kad sākas pēcdzemdību periods, par to šajā lekcijā.

Kad notiks?

25. martā plkst. 14.00 - 17.30

Kur notiks?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-3, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 15

 


 

 

 

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena