Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Laila Zariņa

Laila Zariņa

Personības izaugsmes trenere - koučs (life coach), NLP meistare ar akadēmisku biznesa izglītību un 15 gadu biznesa pieredzi. Savā trenera praksē izmantoju koučinga pamatprincipus sinerģējot tos ar rekreatīvās psihokatalīzes, Eriksona jaunās hipnozes un sistēmfenomenoloģijas instrumentiem, ļaujot klientam atklāt tā dziļākos talantus un patiesākās savas būtības vērtības sasniedzot arvien jaunus mērķus jaunā kvalitātē. Enerģētiskais jeb tranformējošais koučings – darbs ar savām sajūtām, intuīciju un domformām.

Jau vairākus gadus manas dzīves prioritātes krietni mainījušās un vairs nav tik būtiski KURun KAD?, bet gan KĀ? KĀ atrast sevī – gluži kā bezgalīgā dārgumu lādē – gan spēku un drosmi, gan prieku un mīlestību, gan apņēmību, mērķtiecību un apbrīnojamas darbaspējas, gan sapņus un fantāzijas, lai katru savu dienu dzīvotu ar pilnu jaudu un būtu savas dzīves virsotnē … virzīties no panākuma uz panākumu.

Kāpēc personības labklājības, jeb enerģētiskais kaučings? Veslība ir mūsu garīgā, fiziskā un materiālā labklājība … un tā ir katra individuāla atbildība, lai katrai mūsu būtiskai daļai “klātos labi”. To arī saucu par dzīves līdzsvara plato, no kura klients sāk savu ceļu pretī dzīves (personīgo, karjeras, izaugsmes) mērķu īstenošanai.


Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena