Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Elīza Romānova

Elīza Romānova
"Strādāju SIA "Rīgas Dzemdību nams" kopš 2015. gada un ikdienā nodrošinu dzemdību un pēcdzemdību aprūpi gan jaunajām māmiņām, gan jaundzimušajiem. Ar prieku un gandarījumu izglītoju jauno ģimeni grūtniecības laikā, atbalstu dzemdībās un iedrošinu pēcdzemdību periodā. Tomēr visskaistākais vecmātes profesijā, nenoliedzami, ir brīdis, kad tikko dzimis mazulis ir uzlikts mammai uz krūtīm un es kā vecmāte varu būt klāt, kad ģimene pirmo reizi tā pa īstam satiekas."
Ieguvusi vecmātes diplomu Rīgas 1. medicīnas koledžā. Šobrīd profesionālo izglītību turpina Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības Veselības un sociālās labklājības fakultātē, studiju programmā „Vecmāte". Paralēli, regulāri apmeklē dažādus profesionālās pilnveides un tālākizglītības kursus.
Kopš 2015.gada ir Latvijas Vecmāšu asociācijas biedre (LVA) un Latvijas Zīdīšanas vecināšanas konsultantu asociācijas biedre (LZVKA). Iegūts Psiholoģijas mācību centra „Līna" sertifikāts „Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē". Žurnāla "Mans Mazais" GADA VECMĀTE 2016 nominante. Rīgas Gada balvas sociālajā nozarē  nominācijas "Jaunā Cerība" ieguvēja (2016).
Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena