Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Dzemdības un joga - ar sāpēm vai ar prieku?

Grūtniecība ir mistisks ceļojums, kura laikā no dzīvības iedīgļa mūsu pašu ķermenī uzzied un uzplaukst jauna dzīvība. Un tad pienāk laiks pumpuram pārsprāgt un ziedam atklāties – bērnam nākt pasaulē. Tas ir portāls, kurā reizē ir sākums un beigas, mūsu simbioze ar mazulīti beigsies uz visiem laikiem, un iesāksies kaut kas pilnīgi jauns. 

20160427143043-97442.jpg

Lekcijā runāsim par:

  • Kustībām, elpošanu un apzinātību kā ceļu uz mīlestības pilnām dzemdībām. Pozām un elpošanas tehnikām 3 dzemdību posmos. Izpratni par bērniņa dzimšanas fizioloģiju un jogiskajiem aspektiem.
  • Sievišķo enerģiju kā Ceļu uz sievietes laimi dzīvē un dzemdībās. Jogas mācību par to, kā sasniegt ekstātisku stāvokli, lai piedzīvotu varenu un intensīvu pieredzi, nevis sāpes.  Kā būt „uz citas planētas” un piedzīvot savu varēšanu un spēku?  To kā partneris var palīdzēt veidot mīlestības un laimes gaisotni? Kāpēc nē? Bet vai Tu teiktu „Nē”?

Izmantosim arī brīvās sarunas un fragmentus no filmas „Orgasmic Birth”, kur sievietes dalās savā tiešajā pieredzē. To uzzināt un atklāt nekad nav par agru! Patiesībā, atbrīvoties no bailēm un nedrošības ir jo agrāk, jo labāk!

 

Nodarbību vada: Aija Dvinska, jogas un grūtnieču jogas pasniedzēja, trīs bērnu mamma, jogas dūla apmācībā. Mācījusies Latvijā,  Anglijā un Indijā, bet visvairāk savās mājās.

20170116103206-69736.jpg

 

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, 1. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas.

Cik maksā?

€ 15

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena