Uzmanību! Gatavību! Dodies skrējienā ar ECCO BIOM K!

Uzmanību! Gatavību! Dodies skrējienā ar ECCO BIOM K!

27. Aug 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Skriešanas sporta iedvesmots, Dānijas apavu zīmols ir radījis augstas veiktspējas apavu klāstu aktīviem bērniem. BIOM K apavu grupas modeļi sportisko dizainu apvieno ar mūsdienīgām darināšanas tehnoloģijām, radot apavus, kas ir piemēroti garākām jūdzēm.  

ECCO BIOM K1 ir izgatavoti no augstākās kvalitātes ECCO ādas un nodilumizturīgiem tekstilizstrādājumiem, un daži modeļi ir ar GORE-TEX®. Īpaši gaisu caurlaidīgā, 100% ūdensnecaurlaidīgā membrāna aizsargā mazās pēdas sliktos laikapstākļos, garantējot tām nemainīgu sausuma sajūtu. Izturīgā membrāna ir piegulst zolei, kas ir izgatavota, izmantojot BIOM® NATURAL MOTION® un FLUIDFORM™ tehnoloģijas. Tas ļauj mazajām pēdām kustēties dabiskāk, piemēram, skrienot basām kājām. ECCO BIOM K1 modelī ir iestrādātas anatomiski izstrādātas elastīgās zonas, kas uzlabo stabilitāti, izturīgumu un atbalstu.

ECCO BIOM K1

ECCO BIOM K1 apavi ir pieejami gan ar zemo, gan augsto profilu. OrthoLite® iekšzole ir izņemama un mazgājama, tā rada papildu atsitienu, un tajā ir iestrādāts grafiskais protektora raksts.

Papildu informācija – ecco.com!

PAR ECCO

ECCO ir viens no pasaules vadošajiem apavu zīmoliem, kas savos darinājumos apvieno stilu un komfortu. ECCO panākumi ir balstīti uz augstākās kvalitātes ādas materiāliem un inovatīvām tehnoloģijām. ECCO ir atbildīgs uzņēmums, kurš seko līdzi katram procesam no ādas apstrādes līdz pat vairumtirdzniecībai un mazumtirdzniecībai. ECCO produkti tiek pārdoti 101 valstīs vairāk nekā 2250 ECCO veikalos un vairāk nekā 14 000 tirdzniecības vietās. ECCO ir ģimenei piederošs uzņēmums, kas dibināts Dānijā 1963. gadā un nodarbina 21 400 cilvēku visā pasaulē.