Māmiņu Klubs testē: Dzintars ādas kopšanas līdzekļu sērija pusaudžiem

06. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pusaudžu gados mainoties ķermenim, mainās arī jaunieša āda, tāpēc ir svarīgi atrast piemērotus kopšanas līdzekļus un ievērot pareizu ādas kopšanu, lai izskatītos un justos labi.

Māmiņu Klubā 14 gadus jaunā Keita izmēģināja “Dzintars” ražotos kosmētikas līdzekļus no sērijas “Melnsils”, kas paredzēti cīņai ar akni. Noskaties video un iepazīsties ar Keitas pirmajiem iespaidiem!

Dermatoloģe Olga Zaikovska norāda, ka lielākā problēma, neskatoties uz dažādu līdzekļu lietošanu centienos ārstēt ādu, ir tās nepareiza kopšana, pirmām kārtām nenomazgājot. “No rīta un vakarā ir svarīgi nomazgāt sejas ādu ar tam paredzētu, ādas tipam piemērotu līdzekli,” saka dermatoloģe, piebilstot, ka vēlams dot priekšroku līdzeklim, kas nomazgājams ar ūdeni.

Ārste uzsver, ka tauku dziedzeru aktivitāti ietekmē piena produkti un ātrie ogļhidrāti, tāpēc ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību veselīgam uzturam un ūdens patēriņam, kā arī ādas higiēnai. “Ja ir pareizs dzīvesveids, lietojot ādas kopšanas līdzekļus, var ātri tikt galā ar piņņu problēmām, izvairoties no paliekošām sekām,” stāsta dermatoloģe Olga Zaikovska, uzsverot, ka savlaicīga ārstēšana ir daudz vieglāka un efektīvāka nekā rētu ārstēšana vēlāk, kas būs daudz ilgāks, grūtāks, dārgāks un sāpīgāks process.