Ziemassvētku koncerts – bērnības stāsts. Lētākas biļetes Māmiņu Klubam

Ziemassvētku koncerts – bērnības stāsts. Lētākas biļetes Māmiņu Klubam

09. Dec 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Decembrī Notiks Ziemassvētku koncerts "Bērnības stāsts" Koncertā piedalīsies Ginta Krievkalna un Uģis Roze – vokāls, Kristaps Krievkalns – taustiņinstrumenti un aranžijas, Ēriks Upenieks – ģitāra, Ēriks Kiršfelds – čells.

Šis Ziemassvētku koncerts būs ceļojums ar vairākām pieturām, kurās ikkatrā mājo kāda no bērnības dienu Ziemassvētku atmiņām. 

Koncertā izskanēs skaņdarbi, kas daudziem raisīs mīļas domas, kā, piemēram, "Tu, mazā, klusā Betlēme", "Klusa nakts, svēta nakts", Mārtiņa Brauna "Veltījums" un citas gan tradicionālas, gan mazāk dzirdētas un pārsteidzošas dziesmas, kas ievedīs klausītājus Ziemassvētku noskaņās, kādas valdīja bērnībā.

Soliste Ginta Krievkalna atminas, ka šajos svētkos svarīgākais bija nevis smalki klātais galds, bet Raimonda Paula dziesma “Labā ziema”, kas tika izpildīta mammai un tētim šķietami tik lielajā bērnudārza svētku zālē.

Uģis Roze savas bērnības Ziemassvētkus dzird "Mazā bundzinieka" ritmos un vēstījumā par Jēzus bērniņa atnākšanu.

Savukārt koncerta mākslinieciskais vadītājs un dziesmu aranžētājs Kristaps Krievkalns vēl joprojām Ziemassvētkos dungo "Kā plīvurs balts un tīrs", ko jau kopš senām dienām divbalsīgi dziedājušas viņa mamma un mammas māsa dziedātāja Māra Krievkalne. Šī dziesma koncertā izskanēs kā gaišs un sirsnīgs veltījums nesen mūžībā aizgājušajai Mārai. 

Koncerti notiks :

14.12 - ZEIT atpūtas komplekss

18.12 - Kokneses kultūras nams 

20.12. Ikšķiles Svētā Meinarda Ev. Luteriskā baznīca

21.12 Bauskas Kultūras centrs

22.12 -    Rīga - Svētā Jāna baznīca  

22.12 - Tukuma pilsētas kultūras nams

23.12 - Ragana, Krimuldas tautas nams

27.12 - Liezēres kultūras nams 

IEVADI KODU "SUPERMAMMA" UN SAŅEM

30% ATLAIDI UZ KONCERTIEM RĪGĀ UN IKŠĶILĒ!