Vienas Iedvesmas dienas padoms: Sieviete ar augstu pašapziņu mirdz

18. Jun 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs ir aizsācis lielisku ikmēneša tradīciju – tiešsaistes kursus sievietēm Viena iedvesmas diena. Tajos, tiekoties ar zinošiem speciālistiem, apgūstam jaunas zināšanas un prasmes, kā dzīvot labāk un laimīgāk.

Aizvadītajā iedvesmojošajā pasākumā tikāmies ar astroloģi, sieviešu pašpalīdzības grupu vadītāju Ritu Riekstiņu, lai runātu par sievietes pašapziņu. Pēc speciālistes teiktā, sieviete, kurai ir augsta pašapziņa, mirdz, jo līdz ar augsto pašapziņu līdzi nāk arī drošība, dzīvības enerģija un pietiekamības sajūta.

Tiešsaistes seminārā Rita Riekstiņa atgādināja, ka ikvienai sievietei reiz pienāk brīdis, kad iznākam ārā no citu ietekmes, tāpēc šajā brīdī jābūt gatavai pielietot savas iepriekš iegūtās zināšanas un prasmes. “Tas ir brīdis, kad mūsu apziņas stāvoklis ir gatavs sevi ieraudzīt spogulī, tāpēc ir jāpapēta savas darbības, savs atspulgs, kas ir jau solis tuvāk sevis apzināšanai un tam, lai palūkotos uz sevi no malas,” saka Rita Riekstiņa. Šajā momentā gan svarīgi atcerēties, ka pārāk daudz no sevis prasot un sevi nosodot par to, ja kaut kas nesanāk, tiek sperts solis pretī sevis labākai versijai, kas ir iesprostota rāmī.

Pievienojies jau nākamajai Māmiņu Kluba rīkotajai Vienas iedvesmas dienai!