Vesela un vakcinēta

Vesela un vakcinēta

05. Jun 2021, 20:29 Klintasmamma Klintasmamma

Ir pagājušas 2 nedēļas kopš 2.vakcīnas saņemšanas brīža, jūtos lieliski, priecājoties, ka arī man līdzās esošie cilvēki vakcīnāciju atbalsta.
Ja pēc pirmās Moderna vakcīnas saņemšanas pašsajūta būtiski nepasliktinājās, tad jāatzīst, ka otrā vakcīna gan uz 2 dienām spēja mani noturēt gultā ar augstu temperatūru, drudzi, sāpēm un arī ļoti sāpīgu dūriena vietu. Es zināju, ka tā būs, jo manīju brīdinājumus presē, ka Pfizer un Modernas vakcīnai lielākas blaknes iespējamas tieši pēc 2.reizes, taču vienmēr jau šķiet, ka apkārtējie pārspīlē, un būšu izņēmums:) Nē, tā nebija!

Dūruma vietā esošo sāpju mazināšanai daudzi ļoti slavē aptiekā nopērkamos pretsāpju plāksterus, bet es tomēr nolēmu iztikt bez tiem.

Meitiņas (aizvien viņu baroju  ar pienu) uzvedība vai pašsajūta gan nekā nemainījās, ne viņa raudāja vairāk, ne gulēja mazāk, vienīgais, kas viņas ikdienā mainījās, bija tas, ka mammai nedrīkstēja aiztikt kreiso roku. 

Kopumā: ir milzīgs gandarījums par to, ka gan pati jūtos drošāk, gan inu, ka apkārtējos apdraudu mazāk, un vēl aizvien saviļņojuma asaras sariešas iedomājoties vien par to, cik attīstīta ir mūsdienu zinātne, kas gada laikā ir atradusi risinājumu Covid-19 pārmērīgajai izplatībai! 

Ļoti ceru, ka itin drīz par šo vīrusu būsim aizmirsuši, taču līdz tam brīdim arī pašiem ir jādara un jārīkojas!