Vairākus gadus nevarējām tikt pie bērniņa – influenceres Beitikas pieredze

03. Nov 2021, 15:56 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Blogere, influencere, veselīga un laimīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika ar savu vīru ir kopā vairāk nekā 10 gadus. Kad pāris mēģināja tikt pie bērniņa, viņi atdūrās pret lielām problēmām - pagāja viens, otrs, trešais gads, bet nekā: "Izrādās, tas nav tik vienkārši.

Pēc tam mēs sapratām, ka varbūt nevajadzēja gaidīt tik ilgi un ātrāk sākt to lietu. Kad izlēmām, sapratām, ka nav. Aizgājām pie ārsta pārbaudīties - man teica neuztraukties, jo pirmajā gadā var arī nesanākt. Gāja gadi, nomainījām vienu ārstu, otro, trešo, un tā tēma paliek arvien smagāka un smagāka."

Beitika stāsta, ka nonākuši pat līdz nolemtības sajūtai, taču pāris nepadevās domām, ka nav lemts. Kristīne meklēja arī psihoterapeita palīdzību, lai tiktu galā ar šo grūto jautājumu. Beigās viss izvērtās laimīgi un augustā piedzima Elizabete: "Ir tas banālais teiciens - viss notiek tad, kad tam ir jānotiek. Tagad es saprotu, ka tiešām nebija labāka laika. Tad, kad Elizabete ienāca mūsu dzīvē, es biju savā labākajā formā."

Zemāk skaties video no "STV Pirmā!" raidījuma "Māmiņu Klubs", kurā Rūta Dvinska intervē Kristīni Beitiku par viņas garo ceļu uz atvases ienākšanu ģimenē!