Turpini baudīt vasaru kopā ar krāsaino “Četru Sezonu” augusta numuru!

Turpini baudīt vasaru kopā ar krāsaino “Četru Sezonu” augusta numuru!

27. Jul 2016, 13:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tas nu ir klāt – vasaras trešais un pēdējais mēnesis, kas nozīmē, ka ir laiks izbaudīt visu, ko vasara mums vēl sniedz. Visas tās vasaras krāsas, smaržas un garšas... Atceries, mums priekšā būs vēl daudzi mēneši, kad gatavot ko citu, bet tagad – ogas, saldējums, salāti, dārzeņi, grilēšana un vēl, un vēl!

Augustam ļoti piestāv vrapi, tāpēc esam radoši un tinam iekšā visu, ko sirds kāro un kas ir sezonā. Idejas noderēs vasaras piknikiem un ne tikai. Un kā gan bez mums tik ļoti labi pazīstamā cukīni. Tas ir mūsu dārzu top dārzenis, bet brīžiem šķiet, kur tad vēl lai to liek? Izrādās, recepšu un iespēju ir ļoti daudz – lazanja, humuss un vēl, un vēl! Kādu augusta rītu vai pēcpusdienu vari droši veltīt arī aizraujošiem stāstiem un sarunām, piemēram, intervijai ar Austrijas vēstnieku vai kārdinošam ceļvedim garšīgām brīvdienām Romā. Bet, neatkarīgi no tā, kāds ir gadalaiks, mēnesis vai diena, saldumus gribas ikvienam. Tieši tāpēc metāmies gardāko vēja kūku un “Vecrīgu” degustēšanā un meklējām gardākās un labākās kūciņas mūsu konditoreju un veikalu plauktos. Nebija viegli, bet bija tā vērts. Savukārt, kad gribēsi tuviniekus iepriecināt ar gardām vakariņām, izmēģini spēkus mencas filēšanā, pēc tam pagatavojot arī kādu gardu recepti. Smelies iedvesmu vasarīgām, vieglām un ātri pagatavojamām receptēm darba dienām, ikdienai un svētkiem. Lai tev neaizmirstams un garšīgs augusts!


Augusta žurnālā lasi:

 

  • Receptes ar sezonas aktuālajiem produktiem;
  • Wrap it – ietinam visu, ko vien var;
  • Cukīni uznāciens – no sāļa līdz saldam;
  • Talk Show par dzīvi un vīnu – saruna ar Austrijas vēstnieku Aradu Benki;
  • Tavām garšīgākajām dienām Romā – praktiski un iedvesmojoši;
  • “Jaunieši virtuvē” gatavo savus iemīļotos konditorejas gardumus;
  • Gardāko vēja kūku un “Vecrīgu” meklējumos;
  • Menca – mācāmies filēt un gatavot;
  • Receptes bez piena;
  • Receptes tavām darba dienām.

 

Par to visu un vēl vairāk – četrdesmit piektajā žurnāla “Četras Sezonas” numurā.

Moderns un mūsdienīgs, tomēr saglabājot saikni ar mūsu iecienītajām un tik svarīgajām garšām, žurnāls „Četras Sezonas” runā par ēdienu – pārbaudītas un gardas receptes, jaunumi veikalu plauktos, intervijas, idejas svētkiem, ceļojumi un padomi.

Ar lielām un sulīgām bildēm, padomiem, apskatiem un skaistām svētku idejām bagāts būs arī katrs nākamais žurnāls. Tas iznāk katru mēnesi, saviem lasītājiem piedāvājot ikdienu virtuvē, iepirkšanos veikalā, restorāna apmeklējumu un ceļojumu pārvērst par piedzīvojumu, kas liks uz ēdienu paskatīties daudz garšīgāk. Ikmēneša rubrikas iekļaus maltītes idejas darba dienām, sezonālu produktu apskatus un receptes ar tiem, mūsu atradumus veikalu plauktos un receptes, ko ar šiem visiem produktiem darīt. Žurnāla galvenā ideja ir likt tev virtuvē justies labāk, atbildēt uz taviem jautājumiem, šaubām, vēlmēm un idejām.

Pieejams:

„Narvesen”;
„Rimi”;
„SKY”;
„Stockmann”;
„Maxima”;
„Prisma”;
„Vīna Studija”;
„Elvi”;
„Top!”;
„UNCE eko un dabas lietas”;
„Bruņinieku 63”;
„Eko veikals” Šarlotes ielā 6;
kā arī nopērkams 12 „Mego” veikalos un lielākajā daļā „Statoil” DUS.

Cena: 3,49 EUR

Atgādinām, ka izdevīgāk ir abonēt un saņemt garšīgākās idejas savā pastkastē!
Abonē www.cetrassezonas.lv (3, 6, 9, 12 mēnešiem), www.abone.lv (1, 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem) un www.pasts.lv (1‒12 mēnešiem)!
Gada abonements: 29,98 EUR (pērkot 43,88 EUR).