Swarovski auskari svētkiem un ikdienai

Swarovski auskari svētkiem un ikdienai

25. Aug 2020, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari ļauj sievietei skaisti sapucēties gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos.

Ikvienai sievietei patīk pucēties un izcelt savu koptēlu ar skaistām rotaslietām. Kvalitatīvi Swarovski sudraba auskari ir aksesuārs, kas spēj tēlam dot mirdzumu un izcelt valkātājas skaistumu. 

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgus sudraba auskarus ar Swarovski kristāliem. Auskaru piedāvājumā iespējams atrast gan vienkāršākus un minimālākus nagliņauskarus, gan arī greznus un košus auskarus. 

Mirdzoši Swarovski sudraba auskari ikdienai

Nela Gems zīmola auskari visvairāk ir pazīstami ar Swarovski kristālu spožo mirdzumu, izcilo kvalitāti un rotaslietu atbilstību dažādiem svētkiem un pasākumiem. Tomēr Nela Gems rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei gan kristālu krāsas, gan dažādo formu dēļ. Ir mazāki auskariņi klasikas cienītājām, ir arī kas greznāks īpašam iznācienam. 

Arī dizaini ir ar plašu izvēli, tāpēc Swarovski auskari ir lieliski piemērots aksesuārs arī ikdienā. Tie izstaro sievišķīgu pārliecību, ko vēlēsies nēsāt sev līdzi katru dienu.

Nagliņauskari ar apaļu 8mm Swarovski kristālu ir piemēroti, lai ikdienai piešķirtu maigu mirdzumu. Viegli un mazi nagliņauskari ir klasika, kas vienmēr ir modē. Skaists aksesuārs, kas papildinās sievietes izskatu. 

Kantainu kristālu auskari ir lieliska izvēle sievietei, kas arī ikdienā izvēlas mirdzēt koši. Swarovski kvadrātiņi ir pieejami pārdesmit dažādās krāsās, tāpēc ikviena sieviete spēs atrast savai gaumei atbilstošāko auskaru pāri. 

Nagliņauskari ar riņķīti ir jau iepriekš minētais 8mm Swarovski kristāls, taču ar apsudrabotu vai apzeltītu tērauda riņķīti. Tā ir modernāka interpretācija klasiskajiem nagliņauskariem, kas izceļ sievietes eleganci.

Eleganti auskari īpašiem notikumiem

Svētki ir laiks, kad sievietēm justies īpaši skaistām un mirdzošām. Nela Gems auskari ir pieemēroti arī svētku svinībām, ballēm un citiem pasākumiem – ar dažādu veidu un izmēru kristāliem.

Grezni auskari ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties skaistai un elegantai. Auskarus rotā 12mm liels kristāls, kura krāsu iespējams izvēlēties no 10 Swarovski piedāvātajiem toņiem. Papildus centrālajam Swarovski kristālam, auskaru angļu slēdzeni rotā vēl 5 mazi kristāli izteiktākam mirdzumam.

Lāsīšu auskari sastāv no diviem skaistiem Swarovski kristāliem. Tie ir ļoti viegli, taču lieliski papildinās svinību vakara tēlu. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels kristāls un 14mm liela kristāla lāsīte. Šis auskaru pāris ir īpaši sievišķīgs un elegants.

Grezni auskari jebkurai sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas. Taču par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu. 

Dāvana sievietei svētkos - auskari

Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev pašai, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Šī dāvana ir ļoti piemērota vārda dienām, kad nav pieņemts dāvināt pārāk dārgas un lielas dāvanas. Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti arī citos svētkos. Jebkura dieviete būtu priecīga par Nela Gems dāvanu karti, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko auskaru pāri un arī kristālu pēc izvēles.

Iepirkšanās interneta veikalos paliek arvien populārāka, jo tas ir veids, kā ātri un ērti iegādāties sev vēlamo preci. Arī Nela Gems rotaslietas iespējams iegādāties internetā