Tiekamies Sieviešu Festivālā  - Online sieviešu kursos visas dienas garumā!

Tiekamies Sieviešu Festivālā - Online sieviešu kursos visas dienas garumā!

02. Mar 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīļās dāmas! Nav iemesla Sieviešu Festivālam nenotikt -  šogad tiksimies 5.martā, ONLINE! Jau trešo pavasari Festivāla koncepts ir vienas dienas laikā sniegt sievietēm jaunas zināšanas iedvesmojošās lekcijās un meistarklasēs, un, lielisku atpūtu, veltot laiku tikai sev! 5.marts būs diena, kad tiksimies online tiešraidē no sievišķīgas studijas, kur visas dienas garumā uzstāsies dažādi dāmu iecienīti speciālisti - “sieviešu kursi” būs visu dienu! Pārsteigumu balvas konkursos, atbildes uz individuāliem jautājumiem.Rezervē sev vietu šeit>>

Šajā pavasara ieskaņā Festivāla virstēma būs “RE-STARTS” - kā ieviest pozitīvas pārmaiņas dažādās sievietes dzīves jomās? Pandēmijas nogurdinātas, mēs - sievietes, gribam saņemties jaunam, veselīgākam startam - gan psihoemocionāli, gan attiecībās un seksualitātē, gan veselībā un veselīgos paradumos un skaistumā, gan mērķos un jaunās iespējās!

Sieviešu Festivāla programma “RE-STARTS” sagatavota tā, lai palīdzētu mīļajām dāmām saņemties īstenot pārmaiņas - savā emocionāli psiholoģiskajā labsajūtā, uzturā, skaistumā, attiecībās, veselībā, seksualitātē!

Sieviešu Festivāla ONLINE Programmas odziņas:

tiešraidē no plkst.10:00 - 20:30

Sieviešu Festivāla ONLINE Programmas odziņas: (tiešraidē no plkst.10:00 - 20:30)

•         “Sievietes - Covid varones? Jeb kāds atbalsts nepieciešams, lai mēs izdzīvotu un beidzot uzelpotu?” - Sandijas Salakas, Māmiņu Kluba medija vadītājas Baltijas valstīs, Sieviešu Festivāla autores, iedvesmas saruna. Izpētot sieviešu noskaņojumu un izaicinājumus pandēmijas laikā, saprotams - šo krīzi sievietes iznes uz saviem pleciem! Kā gūt spēku dzīvot un virzīties tālāk? Kāpēc Sieviešu Festivāla vadmotīvs šogad ir Re-Starts? Kā īstenot sev vēlamās pārmaiņas - tās, kuras ir mūsu pašu kontroles zonā?

•        “IT joma kā Re-Starts sievietes karjerai un izaugsmei”- Anna Andersone, uzņēmēja un “Riga TechGirls” vadītāja. Iedvesmas saruna. Kā jaunais laiks iezīmē sievietes karjeras virzību digitālajā jomā? Kā kļūt advancētai un pieprasītai!

•     “Jauna Es!” Kā ieviest jaunus paradumus savā dzīvē un gūt motivāciju jauniem mērķiem un pārmaiņām? - psihoterapeites Diānas Zandes lekcija. Padziļinātā lekcijā uzzināsim, kā sevi sagatavot pārmaiņām? Kā rast motivāciju uzsākt jaunas pozitīvas pārmaiņas? Kas psiholoģiski traucē izdarīt dzīvē vajadzīgās izmaiņas? Kā atrast sevī spēku iesākt kaut ko jaunu un izlauzties no rutīnas?

•    “Pavasara tendences 2021.gada ikdienas grimā” - Ilutas Reinbergas, vizuālā tēla stilistes, ARTDECO vēstneses, praktiski padomi.

•           “Uztura lielais pārmaiņu plāns” - sertificētas uztura speciālistes, topošās zinātņu doktores, wellness coworking space centra ReCure speciālistes Gunas Bīlandes lekcija. Ko darīt, ja diētas nestrādā? Kā saglabāt svara normalizāciju ilgtermiņā? Kādas veselības problēmas liecina par to,ja svars pieaug jeb diētas nestrādā? Kā rast motivāciju pārskatīt savu ēdienkarti un pielāgot to sava organisma patiesajām vajadzībām? Kas ir patiešām veselīga diēta un kā to uzsākt? 

•        "Sievietes stress tulkojumā"- Dr.Lauras Valaines, ārstes-rezidentes psihoterapijā RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikā, lekcija. Ko sievietes dzīvē nodara ilgstošs stress? Kā sev palīdzēt? Praktiski ieteikumi stresa menedžmentā.

•        "Restarts Tavam Instagramam jeb kā izveidot jaunu sociālo identitāti?" - Sindija Bokāne, Instagram apmācību veidotāja zīmoliem un interneta personībām (@cindywonderlust) pastāstīs par pavisam praktiskām darbībām, kā ikvienai no mums izveidot savus sociālos kontus un kas jāņem vērā veiksmīgam Instagram profilam, gan sev, gan savam biznesam!

•         “Joga sievietei - dziļums, skaistums, atpūta!” - jogas terapeites Agneses Guļānes vadītas jogas pauze. Joga sievietes labsajūtai, hormonālajam balansam un garīgajam spēkam. Kundalinī joga ir apzinātības joga. Izmantojot senas jogu tehnikas, kas saistītas ar specifiskiem elpošanas vingrinājumiem un kustībām, mēs atbrīvosim enerģiju un transformēsim emocijas tā, lai Jaunajam Sākumam mums būtu tīra, viegla, atbrīvojoša enerģija.

•        “Re-Starts pāra attiecībās” - psihoterapeita Andra Veselovska lekcija (“Attiecību skola”). Ko darīt, ja sanācis iestigt toskiskās attiecībās, no kurām, šķiet, nav izejas? Ko darīt, ja tā arī neizdodas izveidot pilnvērtīgas attiecības? Kā tikt pāri emocionāliem sarežģījumiem attiecībās, kas kādreiz šķita tik labas?  Kā saprast, vai attiecības vēl ir vērts glābt? Psihoterapeita praktiski ieteikumi un atbildes uz jautājumiem.

•    “Mommy makeover - māmiņu pārvērtību operācijas jeb ķermeņu formu atgūšana pēc dzemdībām” - Māris Krūmiņš, sertificēts plastikas ķirurgs un Nonna Tomiševa, sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe par “Krūšu plastisko ķirurģiju ”

•         “Sievietes skaistums un veselība - no iekšienas uz ārieni!” - ārstes-endokrinoloģes Maijas Gurēvičas (VCA Aura) lekcija. Ārstes padomi par vitamīnu un elementu nozīmi sievietes ikdienas uzturā. Atbildes uz jautājumiem!

•    “Ūdens sievietes veselībai un skaistumam” - Lilitas Manīgas, uztura speciālistes lekcija (VCA) par ūdens lietošanu, ietekmi uz pašsajūtu, veselības procesiem.

•    “Sieviešu dienas kokteiļu meistarklase” - Ilmārs Munkevics,Rimi Gardēžu komandas dzērienu eksperts. Krāsainu kokteiļu receptes studijā!

•        "Mērķis ir, bet kā ar motivāciju?” - rakstnieces un seriāla “Bezvēsts pazudušās” autores Leldes Kovaļovas iedvesmas saruna.  Nepietiek tikai ar to, ka izsapņots kāds tāls mērķis. Kā to sasniegt? Kā motivēt sevi soli pa solim ikdienā strādāt pie saviem mērķiem? Talkā var nākt mērķu dienasgrāmatas!

•        “Libido restarts jeb kā mīlēt atkal kaislīgi?” -  seksoloģes Kristīnes Balodes (projekts “Seksuāli Inteliģents”) iedvesmas saruna ar mākslinieku un vīriešu atbalsta platformas Tramplīns veidotāju Mārtiņu Krūkli. Kā seksuālo attiecību kvalitāti vērtē sieviete un kā -vīrietis? Kāpēc rodas atsalums seksuālajā sfērā? Kāpēc sievietes negrib, bet vīrieši grib par daudz? Vai ir iespējams mainīt savu “gribēšanu” un atdzīvināt libido? Kutelīgi jautājumi ar zinātniski pamatotām atbildēm!

•        Noslēguma šovs - Sieviešu Stendaps ar 3 humora pilnām sievietēm - Džemmu Sudrabu, Aivu Birbeli un Noru! Sieviešu Stendaps tradicionāli ir Sieviešu Festivāla daļa! Ar humoru paskatīsimies uz tipiskākajām sieviešu problēmiņām un pasmiesimies kopā!

•    Lielā balvu izloze  - visām dalībniecēm iespēja tikt pie skaistām dāvanām no Sieviešu Festivāla atbalstītājiem! Galvenā balva - GARMIN viedpulkstenis!

Biļetes cena: 15.00 EUR 

Biļeti var nopirkt šeit:>>

Sieviešu Festivāls Online būs skatāms 5.martā tiešraidē. Pirms tam uz epastu tiks atsūtīts tiešraides links!

Producē: Māmiņu Klubs, aicina STV Pirmā!