Sieviešu festivālā 23. martā satiec Latvijā radīto zīmolu AURA 3D

Sieviešu festivālā 23. martā satiec Latvijā radīto zīmolu AURA 3D

27. Feb 23:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba organizētajā Sieviešu festivālā, kas 23. martā norisināsies SemaraH Hotel Lielupe, tev būs iespēja satikt arī Latvijā radīto zīmolu AURA 3D, kuru lolo ģimene no Carnikavas.

3D printētas dizaina vāzes, galda un griestu lampas, puķu podi, dekoratīvi trauki, LED burtu lampas, dažādi dekori un dāvanu komplekti ir tas, kas pieejams plašajā AURA 3D produktu piedāvājumā.

Visi dizaini ir pašu veidoti un unikāli, lai dizaina elementus padarītu praktiskus un pilnībā funkcionālus.

PIRKT BIĻETI UZ SIEVIEŠU FESTIVĀLU

2023. gadā zīmols izcelts arī vienā no Eiropas lielākajām interjera platformām, kas bāzēts Francijā un radītie dizaini novērtēti kā mēneša produkts starp citiem, 250 000 dizaineru no visas plašās pasaules, kā arī vairākkārt dizaina darbi atspoguļoti Itālijas dizaina žurnāla izdevumos.

Izmantotais materiāls ir polipienskābe (PLA), kas ir dabai draudzīgs un netoksisks. Ražots no sveķiem, kas iegūti no cietes, kura sastopama dažādos kultūraugos, piemēram, kukurūzā, cukurniedrēs, kartupeļos un graudos. Materiāls ir izturīgs, 100% pārstrādājams un pat kompostējams.

Tā ilgtspējīgais raksturs atbalsta mūsu misiju veidot tīrāku un veselīgāku vidi, kā arī izvairīties no masveida produktu patērēšanas, izvēloties videi nekaitīgas alternatīvas. Tie, kas izvēlas dabai draudzīgus produktus, šo īpaši novērtēs.

Mūžīgais jautājums “ko dāvināt” ir atbildēts - šādu, inovatīvu, praktisku un estētisku dizaina priekšmetu novērtēs gan mammas, māsas, kolēģes, draudzenes, omītes, skolotājas, krustmātes, kā arī ikviens, kas novērtē kvalitāti un inovatīvus risinājumus un kuram jau ir, šķietami, viss!

Kā arī, iepriecināt sevi gan ikdienā, gan svētkos neviens nav atcēlis! Lai biežāk iemesls rotāt savu telpu ar ziediem un vairot labsajūtu!

PIRKT BIĻETI UZ SIEVIEŠU FESTIVĀLU